Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> інтеграція витрат як фактор ефективності інвестицій

інтеграція витрат як фактор ефективності інвестицій

Назва:
інтеграція витрат як фактор ефективності інвестицій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,52 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
*КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕ
КТУРИ


КИЇВСЬКИЙ національНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Якимчук Ірина Миколаївна
УДК 69.003: 658.012.224
інтеграція витрат
як фактор ефективності інвестицій
Спеціальність 08.07.03 “Економіка будівництва”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури на кафедрі економіки будівництва
Науковий керівник: кандидат економічних наук
Полтавець Любов Тимофіївна,
Київський національний університет
будівництва і архітектури, доцент кафедри
економіки будівництва.
Офіційні опоненти: академік Академії будівництва України,
доктор економічних наук, професор
Бондаренко Євгеній Валентинович,
кандидат економічних наук, доцент
Грідчина Марина Володимирівна,
Міжрегіональна академія управління
персоналом (м. Київ),
професор кафедри фінансів обліку та аудиту.
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки та з питань
європейської інтеграції України, м. Київ.
Захист відбудеться 05.11. 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.056.10 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 04.10.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д.26.056.10
кандидат економічних наук, доцент Погорельцев В.М.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми обумовлена об’єктивною потребою раціонального сумісного використання одноразових затрат і поточних видатків на виробництво в процесі трансформації грошового потоку на виробничий капітал в умовах ринку. Економіка України потребує нагальної реструктуризації суб’єктів господарювання. Корінне переоснащення виробничого і соціального потенціалів викликає термінову потребу величезних додаткових витрат, інвестицій, обмеження яких залишається однією з найгостріших проблем, що стримує економічне зростання. Між тим, дослідження категорії витрат, яка є одним з вирішальних елементів рушійної сили грошових потоків, поки що не дає позитивних результатів. На захист висувається розроблена система сукупного управління інтегрованими витратами, реалізація якої сприятиме активізації прискорення відбудови економіки України. Значущість ефективної трансформації інвестиційних затрат на виробничі активи і накопичення загальних додаткових витрат, зокрема в будівництві, актуалізує впровадження системи інтегрованих витрат.
Сучасна як українська, так і зарубіжна економічна наукова думка долає традиційні підходи до управління витратами, які розкривають вузькі позиції поточних видатків виробництва, збуту продукції, оплати праці, ремонтних послуг тощо. Нові погляди концентруються в основному на проблематиці інвестування. Але, в той же час, тісно пов’язана з ним комплексна тематика довгострокових і поточних витрат в будівництві майже залишається поза увагою фахівців.
Успішна відбудова економіки потребує стимулювання усіх видів затрат, витрат та видатків в процесі перетворення грошових потоків на новітні виробничі активи. Відтак значущість системного дослідження інтегрованих витрат, додаткове вкладання яких сприяє прискоренню отримання економічних вигод, що створюються за життєвий цикл функціонування виробничих активів і їх залишкової вартості, визначила основний зміст, мету і нагальні задачі дисертації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обрана тема дослідження грунтується на теоретико-економічних засадах трансформації ринкової економіки, на конструктивній підвалині яких розроблено науково-методичні рекомендації щодо реструктуризації Генеральної дирекції по обслуговуванню іноземних представництв (ГДІП). Дослідження теми проводилось за планом науково-дослідних робіт кафедри економіки будівництва КНУБА у структурі тематики, яка спрямовується на прискорення реформування економіки України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: інтеграція витрат як фактор ефективності інвестицій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок