Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ АДАПТИВНОГО ПЛАНУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ АДАПТИВНОГО ПЛАНУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ АДАПТИВНОГО ПЛАНУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,14 KB
Завантажень:
101
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Побудова моделі дозволила проаналізувати взаємозв’язок між функціо
нальною структурою промислового підприємства і динамікою операційних
і балансових показників


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мельник Євген Володимирович
УДК 65: 519.876.2
МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ АДАПТИВНОГО
ПЛАНУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Тимохин Володимир Миколайович,
Донецький національний університет Міністерства освіти і
науки України, докторант кафедри
економічної кібернетики (м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук Стасюк Валерій Петрович, ТОВ “Смарт-груп”, директор з маркетингу та збуту продукції металургійного виробництва (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Берсуцький Антон Якович, Донецький університет економіки та права, проректор з економічної та фінансової діяльності (м. Донецьк).
Провідна установа:
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра економічної кібернетики (м. Київ)
Захист відбудеться 26 жовтня 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198_а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 26 вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Г.С. Овечко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку економіки України особливої важливості набуває процес підвищення ефективності промислового виробництва. Це зумовлено насамперед переходом до стійкого функціонування після періоду кризи й спаду економічної активності, відновленням й налагодженням нових економічних зв'язків, припливом інвестицій й одержаним ефектом від приватизації й корпоратизації, що для промислових підприємств надало можливість збільшення обсягів виробництва.
Так, у галузях чорної і кольорової металургії в 2004 році спостерігалося підвищення обсягів виробництва на 38,9 %, у машинобудуванні - на 41,2 %. Можливості розширення ринків збуту й збільшення обсягів виробництва вимагають принципово нових, науково-обґрунтованих і високопродуктивних підходів до управління виробництвом, оскільки чинні підходи до планування, постачання, збуту й управління запасами на підприємствах, що містять елементи традиційного підходу централізованої системи, у сучасних умовах виявляються низько ефективними й, у цілому, організаційно малопридатними. Ця проблема є досить актуальною, насамперед, для означених галузей промисловості України, частка яких у загальному обсязі промислового виробництва в 2004 році склала 38,4 %.
Найбільш раціональним підходом до підвищення ефективності процесів управління промисловим виробництвом на підприємствах є розробка методів адаптивного планування діяльності, що заснована на застосуванні сучасного апарату економіко-математичного моделювання й інформаційних технологій.
Специфічною рисою даного підходу є врахування переважно контрактно-орієнтованої діяльності промислових підприємств, яка характерна для важкого машинобудування, чорної й кольорової металургії, орієнтація на побудову виробничих систем з функцією логістики, що інтегрує інші види діяльності, а також забезпечення можливостей оперативного коректування виробничої програми з урахуванням змін ринкової кон'юнктури й вимог потенційних замовників.
У дослідження означених особливостей систем управління промислових підприємств та вирішення проблем підвищення їхньої керованості й ефективності функціонування внесли вагомий вклад учені - академіки: Алимов О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ АДАПТИВНОГО ПЛАНУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок