Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Метод і засоби підтримки мобільності об'єднаних комп'ютерних мережах

Метод і засоби підтримки мобільності об'єднаних комп'ютерних мережах

Назва:
Метод і засоби підтримки мобільності об'єднаних комп'ютерних мережах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,68 KB
Завантажень:
19
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Мохаммад А.А.Аль-Рабабах
(Йорданія)
УДК 004.04
Метод і засоби підтримки мобільності об'єднаних
комп'ютерних мережах
Спеціальність 05.13.13 - Обчислювальні машини, системи та мережі
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2005 р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут", на кафедрі обчислювальної техніки.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Кулаков Юрій Олексійович,
НТУУ "КПІ", доцент кафедри обчислювальної техніки.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Зайченко Юрій Петрович,
НТУУ “КПІ” ННК “ІПСА”, професор,
кандидат технічних наук, доцент
Коваленко Анатолій Єпіфанович,
Національний університет харчових технологій, завідувач кафедри інформатики.
Провідна організація | Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України, відділ спеціалізованих засобів моделювання.
 
Захист відбудеться " 23 " 05 2005 р. о 16:30 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ "КПІ (м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. 18, ауд. 306).
Відзиви на автореферат у двох екземплярах, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, вченому секретарю НТУУ "КПІ".
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"
Автореферат розісланий " 22 " 04 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради, кандидат технічних наук, доцент |
М.М. Орлова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи обумовлена тим, що сучасні мережеві технології, такі як Інтернет, у сполученні з безпровідними каналами передачі даних дозволяють забезпечувати мобільний доступ до різних видів мережевих служб. Зараз ведуться інтенсивні розробки в галузі проектування і побудови об'єднаних мереж, які являють собою множину підмереж, об'єднаних на основі стеку протоколів TCP/IP. З широким поширенням мобільних комп'ютерів і мобільних локальних мереж актуальною стає задача їх інтеграції в об'єднані мережі. Для успішного вирішення даної задачі необхідно включити в мережеві протоколи засоби підтримки мобільності, що забезпечують для транспортного протоколу прозорість при переміщенні мобільного вузла як усередині підмережі, так і між ними. Мобільний вузол – абонентська система чи маршрутизатор, що може змінювати свою точку підключення до об'єднаної мережі за допомогою протоколу мобільного IP.
В рамках об'єднаних мереж розглядають два рівні мобільності: макромобільність, тобто мобільність на рівні об'єднання підмереж, і мікромобільність – усередині підмережі. Більшість відомих робіт з мобільних мережевих технологій присвячені питанням макромобільності. На підставі цих робіт у червні 2004 року був опублікований документ RFC 3775, що регламентує підтримку мобільності в мережах на основі протоколу IPv6. Як відзначається в даному документі, протокол мобільного IPv6 не намагається вирішити всі загальні проблеми, пов'язані з використанням мобільних мереж, зокрема не розглядаються питання мікромобільності. В свою чергу, розширення функціональних можливостей мобільних комп'ютерних мереж, їх інтеграція у глобальні мережі визначає необхідність підвищення ефективності керування мережею. У зв'язку з цим, тематика даної дисертаційної роботи є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася в 2000-2005 рр. відповідно до планів науково-дослідних робіт кафедри обчислювальної техніки НТУУ "КПІ": НДР № 0100U000703 "Розробка теорії, методів і засобів побудови обчислювальних систем з масовим розпаралелюванням обчислювального процесу" і в рамках НДР № 0201U006269 "Побудова високопродуктивних паралельних обчислювальних систем з архітектурою на основі розподіленої загальної пам’яті", яка виконується на кафедрі обчислювальної техніки НТУУ "КПІ" у 2004-2005 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Метод і засоби підтримки мобільності об'єднаних комп'ютерних мережах

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок