Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ РЕГІОНУ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ РЕГІОНУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,02 KB
Завантажень:
252
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПРИЖБИЛО Віталій Олександрович
УДК: 631.1:631.173
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ
СИСТЕМИ АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ РЕГІОНУ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Миколаїв – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – | кандидат економічних наук, доцент, Заслужений працівник народної освіти України
КУРНОСЕНКО Володимир Герасимович,
Одеський державний аграрний університет,
завідувач кафедри менеджменту і маркетингу.
Офіційні опоненти: –
– |
доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Гліб Макарович,
Національний науковий центр “
Інститут аграрної економіки” УААН,
завідувач відділу цін на матеріальні ресурси;
кандидат економічних наук, доцент
ЛАГОДІЄНКО Володимир Вікторович,
Миколаївський державний аграрний університет, завідувач кафедри інформатики.
Провідна установа – | Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
кафедра організації агробізнесу, м.Київ.
Захист відбудеться 9 вересня 2005 року о 9 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.806.01 у Миколаївському державному аграрному університеті за адресою: 54010, м.Миколаїв, вул.Паризької Комуни, 9, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: м.Миколаїв, вул.Карпенка, 73.
Автореферат розісланий 5 серпня 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клочан В.Ф.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За роки незалежності України значно погіршилася технічна оснащеність сільськогосподарських підприємств. Машинно-тракторний парк скоротився майже наполовину, зросло навантаження на робочу техніку. В ситуації, що склалася в аграрному секторі економіки з матеріально-технічним забезпеченням, яка оцінюється фахівцями як критична, значно зростає роль ремонтно-обслуговуючих формувань.
За цих умов існує нагальна потреба в поглибленні теоретико-методологічних підходів до формування ефективного організаційно-економічного механізму системи аграрно-технічного сервісу, здатного підтримувати в працездатному стані фізично і морально застарілі технічні засоби виробництва і здійснювати фірмове обслуговування нової техніки.
Проблеми розробки концептуальних положень ремонту і технічного обслуговування машинно-тракторного парку завжди займали важливе місце в системі наукових досліджень. В розробку науково-теоретичних та прикладних проблем аграрного ремонтно-технічного сервісу вагомий внесок в різний час зробили Касторський В.Ф., Веденяпін Г.В., Горячкін В.П., Конкін Ю.О., Білоусько Я.К., Більський В.Г., Бурковський І.Д., Демко А.А., Денисенко П.А., Деревець І.С., Гайдуцький П.І., Коноводов В.В., Крохта Г.М., Мартинишин Я.М., Месель-Веселяк В.Я., Мосіюк П.О., Лісовський Г.А., Лобас М.Г., Підлісецький Г.М., Петров В.М., Саблук П.Т., Рассказов М.Я., Черепанов С.С., Шебанін В.С. та інші.
Разом з тим, не всі аспекти цієї багатопланової проблеми достатньо досліджені, а деякі залишаються дискусійними. Більшість опублікованих у вітчизняній літературі наукових розробок присвячені окремим питанням ремонтно-технічного обслуговування на рівні підприємства, або ж галузі в цілому. В той же час майже відсутні наукові праці, які б розглядали в комплексі і взаємодії діяльність сільськогосподарських товаровиробників і підприємств ремонтно-технічного сервісу в нерозривному зв’язку з розвитком ринкових відносин і становленням багатоукладної економіки в АПК. Це зумовлює необхідність вивчення окресленої проблеми, підтверджує актуальність теми дисертаційного дослідження та її народногосподарське значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов’язана з загальнодержавними програмами реформування аграрної економіки і входить до комплексної теми наукових досліджень Одеського державного аграрного університету “Проблеми реформування і функціонування системи управління аграрним виробництвом в умовах становлення і розвитку ринкових відносин” (номер Державної реєстрації 0103U003034).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок