Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обґрунтування параметрів функціонального діагностування теплових процесів асинхронних електродвигунів

Обґрунтування параметрів функціонального діагностування теплових процесів асинхронних електродвигунів

Назва:
Обґрунтування параметрів функціонального діагностування теплових процесів асинхронних електродвигунів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,61 KB
Завантажень:
481
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Таврійський державНий агротехнологічний
університет
Рижков Андрій Олександрович
УДК 621.313.333.3:681.518.5
Обґрунтування параметрів функціонального діагностування теплових процесів асинхронних електродвигунів
05.09.03 – електротехнічні комплекси та системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійському державному агротехнологічному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор Овчаров Володимир Васильович, Таврійський державний агротехнологічний університет, завідувач кафедри теоретичної і загальної електротехніки.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Шинкаренко Василь Федорович, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», завідувач кафедри електромеханіки;
кандидат технічних наук, доцент Катюха Анатолій Андрійович, Таврійський державний агротехнологічний університет, завідувач кафедри автоматизованого електроприводу.
Захист відбудеться 16 травня 2008 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 18.819.01 в Таврійському державному агротехнологічному університеті за адресою: 72312, м. Мелітополь, пр. Б. Хмель-ницького, 18.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Таврійського державного агро-технологічного університету за адресою: 72312, м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 18.
Автореферат розісланий 7 квітня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Т. Діордієв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Досвід експлуатації електрообладнання в агропромисловому комплексі свідчить про те, що аварійність основного елементу електроприводу – трифазного асинхронного електродвигуна з короткозамкненим ротором – значна, що наносить виробництву додаткові збитки. Щорічно виходять з ладу 20 – 25 % наявного парку електродвигунів. Однією з причин такого стану є експлуатаційні умови роботи електродвигунів, до яких відносяться неприпустимі відхилення від номінального значення напруги, несиметрія напруги, перевантаження електродвигунів та інші.
Існуючі способи діагностування та захисту асинхронних електродвигунів не забезпечують достатню їх експлуатаційну надійність або пов’язані з конструктивними труднощами. Тому дослідження, які спрямовані на подальший аналіз режимів роботи асинхронних електродвигунів, розробку методів та технічних засобів їх діагностування і захисту, є актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до плану науково-дослідної роботи Таврійської державної агротехнічної академії на 2002 – 2007 роки за науково-технічною програмою № 1 «Розробка наукових систем технологій і технічних засобів для забезпечення продовольчої безпеки Південного регіону України» (державний реєстраційний номер 0102U000678); за підпрограмою 1.10. «Розробка методів і засобів технічного сервісу електрообладнання і ресурсоенергозбереження»; за напрямом 1.10.6. «Розробка методів і технічних засобів діагностування експлуатаційних режимів роботи асинхронних електродвигунів».
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є підвищення екс-плуатаційних показників асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором шляхом безперервного контролю та діагностування їх режимів роботи і захисту на базі математичної моделі теплових процесів асинхронних електродвигунів.
Для досягнення поставленої мети були визначені наступні задачі дослідження:
1.
Дослідити теплові процеси в асинхронному електродвигуні як гетерогенному тілі під дією експлуатаційних впливів.
2.
Обґрунтувати параметри функціонального діагностування асинхронного електродвигуна на базі математичної моделі теплових процесів.
3.
Експериментально перевірити адекватність моделі функціонального діагностування асинхронного електродвигуна.
4.
Розробити пристрій функціонального діагностування і захисту асинхронного електродвигуна.
Об'єкт дослідження – теплові процеси в асинхронному електродвигуні під дією експлуатаційних впливів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Обґрунтування параметрів функціонального діагностування теплових процесів асинхронних електродвигунів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок