Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ОПЕРАТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ У МУЛЬТИСЕРВІСНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ОПЕРАТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ У МУЛЬТИСЕРВІСНИХ МЕРЕЖАХ

Назва:
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ОПЕРАТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ У МУЛЬТИСЕРВІСНИХ МЕРЕЖАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,22 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Коваленко Андрій Анатолійович
УДК 004.728.5.057.4
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ОПЕРАТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ У МУЛЬТИСЕРВІСНИХ МЕРЕЖАХ
05.13.05 – Комп’ютерні системи та компоненти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Завизіступ Юрій Юрійович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри електронних обчислювальних машин.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Кривуля Геннадій Федорович, Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки;
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Бараннік Володимир Вікторович, Харківський університет Повітряних Сил імені І. Кожедуба, провідний науковий співробітник науково-дослідного відділу наукового центру Повітряних Сил.
Захист відбудеться 11.06. 2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166 Харків, просп. Леніна, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166 Харків, просп. Леніна, .
Автореферат розісланий 08.05. 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.Ф. Чалий


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дисертаційна робота присвячена розробці методу підвищення оперативності передачі даних у гетерогенних мультисервісних мережах з використанням сучасного транспортного протоколу ТСР (Transmission Control Protocol – протокол управління передачею даних та його перспективних модифікацій). В Україні такі мережі використовуються скрізь: у великих та малих наукових центрах, освіті, практично на кожному підприємстві, у приватних користувачів, у військовій та космічній галузях, у зв’язку та промисловості. Сьогодні продовжується досить стрімкий розвиток комунікаційних мереж передачі даних, але, незважаючи на це, їх можливостей ще й досі часто замало для передачі необхідної кількості трафіку у визначений термін.
Дотепер ще недостатньо досліджені властивості параметрів процесу передачі даних сучасних транспортних протоколів, а також методи підвищення оперативності, які б враховували вплив різноманітних факторів і типів трафіку, що потрібно для забезпечення гарантованої пропорційності розподілу доступних ресурсів мережі та необхідної якості обслуговування користувачів.
Таким чином, підвищення оперативності передачі даних з урахуванням характеристик типів трафіку поряд зі впливом зовнішніх факторів та гетерогенністю структури мережі є актуальним науковим завданням. Задачі, які виникають під час вирішення таких питань, і обумовили напрямок досліджень, які були проведені у цій роботі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках розділу держбюджетної теми
Д/Б № 214-3 «Гібридні моделі з самонавчанням у задачах обробки нечіткої інформації» (тема Д/Б № 214 «Синтез методів обробки інформації за умов невизначеності на основі самонавчання та м’яких обчислень»), що виконувалися у ХНУРЕ, в яких автор брав участь як виконавець.
Мета та задачі досліджень. Мета роботи полягає у розробці методів та засобів підвищення оперативності передачі даних на основі більш пропорційного розподілу смуги пропускання каналу передачі даних, зменшення часу передачі пакету даних та кількості втрат пакетів. Для досягнення поставленої мети запропоновано вирішити такі основні задачі:
1. Розвинути метод параметричного управління передачею даних на основі протоколу ТСР Vegas для збільшення його пропускної здатності та пропорційності розподілу доступних ресурсів у гетерогенній мережі.
2. Удосконалити розширену модель фрактального телекомунікаційного трафіку для критичної ділянки мультисервісної високошвидкісної мережі передачі даних.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ОПЕРАТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ У МУЛЬТИСЕРВІСНИХ МЕРЕЖАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок