Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ

ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ / сторінка 12

Назва:
ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,13 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Нинішнє визнання ВКНМ міжнаціональної ситуації в Україні як зразкової засвідчило відповідність нашої країни частині критеріїв набуття членства в ЄС.
Встановлено, що співробітництво України з ПЗМІ сприяє досягненню відповідності політичним критеріям набуття членства в ЄС у частині створення та розширення незалежних засобів масової інформації. З’ясовано, що Україна є не лише об’єктом уваги ПЗМІ в контексті тих чи інших порушень, але й зразком у розробці та втіленні законів, що позитивно сприяє реалізації політики європейської інтеграції України. Прикладом може слугувати прийняття законів про телебачення і радіо, які ПЗМІ рекомендував для розгляду і прийняття у всіх державах-учасницях ОБСЄ, в тому числі й тих, які є членами ЄС. Водночас неповною мірою використовується потенціал ПЗМІ в питаннях реалізації спільних проектів та експертизи законопроектів. У результаті аналізу рекомендацій ПЗМІ щодо України запропоновано не лише реагувати на висловлювані ним зауваження та пропозиції, але й працювати на випередження, що позитивно позначиться на іміджі України як демократичної держави. Висока оцінка, дана ПЗМІ національному законодавству, свідчить про значні результати роботи, проведеної Україною на шляху наближення до повної відповідності критеріям набуття членства в Європейському Союзі.
Cпівробітництво України з КДЕД відповідає принципам політики європейської інтеграції України в частині економіки та екології, а також сприяє набуттю відповідності положенням Другої групи Копенгагенських критеріїв членства в ЄС (економічні). Сприяння КДЕД Україні шляхом реалізації проектів щодо екологічних питань, утилізації надлишкових боєприпасів, ракетного палива, реабілітації місцевості, потерпілої внаслідок аварій на військових складах, тощо, додає ваги співпраці з цим інститутом ОБСЄ. Встановлено, що в інтересах української сторони домагатися збільшення бюджету офісу КДЕД, сприяти залученню Координатором позабюджетних коштів на реалізацію проектів в Україні, сприяти повній інституціоналізації економічного та екологічного виміру діяльності ОБСЄ. Перспективним напрямом співпраці України з КДЕД було б розміщення його офісу в Києві на базі наявної „польової” присутності ОБСЄ в нашій країні (на зразок БДІПЛ у Варшаві або ВКНМ у Гаазі). Для України реалізація такої ініціативи сприяла б ще більшому залученню консультативної, фінансової та посередницької допомоги ОБСЄ для вирішення внутрішньо-українських проблем, використання потенціалу Організації для реалізації національних інтересів нашої держави щодо європейської інтеграції.
5. Визначена провідна роль Координатора проектів ОБСЄ в Україні, що полягає у залученні потенціалу ОБСЄ для реалізації політики європейської інтеграції України. Встановлено, що Координатор фактично є посередником та у більшості випадків ініціатором налагодження співробітництва України з інститутами ОБСЄ в сфері „людського” та економічного вимірів діяльності Організації. На сьогодні діяльність Координатора повністю відповідає закладеним до його мандату принципам, основними із яких є сприяння Україні в європейській інтеграції, налагодженні зв’язків із європейськими інституціями, плануванні та виконанні проектів між відповідними органами влади України та інститутами ОБСЄ.
З’ясовано, що Координатор проектів ОБСЄ в Україні залучається до врегулювання проблемних питань, вирішення яких відповідає умовам більшості Копенгагенських критеріїв набуття членства в ЄС. Координатор сприяє реформам в Україні, залучає в нашу економіку додаткові кошти шляхом розробки та реалізації актуальних для України проектів. Координатором реалізуються проекти, метою більшості з яких є сприяння європейській інтеграції нашої держави, зокрема шляхом приведення національного законодавства у відповідність до стандартів ЄС, вирішення соціальних, економічних та екологічних проблем в ряді регіонів України.
Встановлено, що неповною мірою використовується посередницький потенціал Координатора у налагодженні співробітництва державних установ з інститутами ОБСЄ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Реферат на тему: ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок