Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською мовою реферат: ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ

ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ / сторінка 14

Назва:
ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,13 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
організаційних, сприятиме ефективнішому використанню потенціалу ОБСЄ в реалізації політики європейської інтеграції України.
СПИСОК ПУБЛІКАЦІЙ:
Волошин В.А. Більше зусиль – більше дивідендів. Підвищення ефективності роботи Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та участь України в її діяльності // Політика і Час. – 2005. – №12. – С.37-49.
Волошин В.А. Використати повнішою мірою політико-правові механізми ОБСЄ // Політика і Час. – 2006. – №5. – С.54-60.
Волошин В.А. Діяльність ОБСЄ з протидії тероризму // Актуальні проблеми міжнародних відносин. – Вип. 49. – Ч.ІІ. – 2004. – С.7-9.
Волошин В.А. Не тільки свобода, а й відповідальність // Політика і Час. – 2006. – №6. – С.22-27.
Волошин В.А. Прискорювач демократичних перетворень. Співпраця України й Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ // Політика і Час. – 2005. – №6. – С.71-86.
Волошин В.А. П’ятиріччя діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні (Співробітництво України в ОБСЄ) // Науковий вісник Дипломатичної академії України. – К., 2005. – Вип.10. – Ч.1. – С.237-256.
Волошин В.А. Співпраця України з ОБСЄ в рамках економічного та екологічного виміру діяльності Організації // Дослідження світової політики. Зб. наук. пр. Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України. - К., 2005. - Вип. 32. – С. 148-162.
Волошин В.А. Співробітництво України з Верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин // Дослідження світової політики. Зб. наук. пр. Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України. – К., 2005. – Вип.31. – С.158-179.
АНОТАЦІЯ
Волошин В.А. Природа, характер та динаміка співробітництва України з інститутами ОБСЄ. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук за спеціальністю 23.00.04 – Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку. – Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. – Київ, 2006.
Дисертацію присвячено дослідженню місця та ролі співробітництва України з інститутами ОБСЄ в контексті реалізації політики європейської інтеграції України. В роботі розглянуто основні концептуальні підходи, обґрунтовано методологічну основу для вивчення феномену інтеграції на європейському континенті та ролі ОБСЄ в цьому процесі. Доведено, що інститути ОБСЄ є найбільш дієвими інституціями на європейському континенті, що довели на практиці спроможність реально сприяти державам у проведенні реформ, адаптації законодавства та інших заходів, необхідних для побудови демократичної держави європейського типу.
Для досягнення інтеграції України в ЄС запропоновано більш активніше та ширше використовувати наявний інструментарій ОБСЄ. У дослідженні доводиться, що діяльність інститутів ОБСЄ економічного та „людського” вимірів Організації відбувається в одному руслі з положенням та принципами, закладеними до критеріїв набуття членства в ЄС. Автор пропонує розглядати діяльність досліджуваних інститутів ОБСЄ як дієвий практичний інструмент реалізації євроінтеграційних прагнень зацікавленими державами-учасницями ОБСЄ.
Встановлено, що співпраця України з інститутами ОБСЄ, а також в рамках Організації з її учасницями сприяє налагодженню дружніх, взаємовигідних стосунків з Російською Федерацією, США, державами-членами ЄС, сусідніми країнами. У дослідженні сформульовано ряд практичних пропозицій щодо активізації співробітництва з інститутами ОБСЄ та реалізації політики європейської інтеграції України.
Ключові слова: ОБСЄ, ЄС, політика європейської інтеграції України, вибори, права людини, національні меншини, свобода ЗМІ, економіка, довкілля, проектна діяльність ОБСЄ.
АННОТАЦИЯ
Волошин В.А. Природа, характер и динамика сотрудничества Украины с институтами ОБСЕ. – Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата политических наук по специальности 23.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Реферат на тему: ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок