Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ

ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ / сторінка 5

Назва:
ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,13 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
).
Апробація результатів дослідження. Основні положення дисертаційної роботи пройшли апробацію на міжнародних та національних конференціях, зокрема – на конференціях молодих учених Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, присвячених 170-річчю Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 60-річчю Інституту міжнародних відносин (Київ, 2004), „Актуальні проблеми міжнародних відносин” (Київ, 2005), на міжнародній науково-практичній конференції „Україна у пост-біполярній системі міжнародних відносин” (Київ, 2004). Основні положення роботи доповідалися і обговорювалися на засіданнях кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Результати дослідження оприлюднені у восьми статтях, що опубліковані у виданнях, акредитованих ВАК України. Частина положень дослідження пройшла апробацію під час практичних заходів по лінії ОБСЄ, учасником яких був автор. Це стосується участі у роботі Літньої академії ОБСЄ (2003 р.), навчального курсу, організованого ОБСЄ та Центром з питань миру та врегулювання конфліктів при Віденській дипломатичній академії (2004 р.). Автор працював над підготовкою делегації України для участі у 10-у (2002 р), 11-у (2003 р), 12-у (2004 р) та 13-у (2005 р) засіданнях Ради Міністрів закордонних справ ОБСЄ, залучався до сприяння в роботі Місії ОБСЄ зі спостереження на парламентських (2002 р.) та президентських (2004 р.) виборах в Україні. Відповідав за частину організаційних питань проведення в Києві 3-го підготовчого семінару до 13-го Економічного форуму ОБСЄ (2005 р.). У складі національної делегації представляв Україну на конференції ОБСЄ, присвяченій боротьбі з тероризмом: „Посилення міжнародного співробітництва в боротьбі з незаконним обігом та використанням у злочинних цілях хімічних, біологічних, радіологічних, а також ядерних матеріалів та зброї” (2005 р. м. Турін (Італія)), на щорічному Економічному форумі ОБСЄ (2005 р., м. Прага (Чеська Республіка)) та ряді інших заходів.
Структура дисертації відповідає характеру визначених цілей, завдань і предмету дисертаційного дослідження та складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел, додатків. Обсяг основної частини дисертації – 199 сторінок. Бібліографія включає документи, довідкову літературу, архівні матеріали, монографії та колективні праці. Всього 423 найменування українською, російською та англійською мовами на 37 сторінках. Додатки містять дві таблиці: „ОБСЄ в структурі міжнародних організацій євроатлантичного простору”, „Структура та інституції ОБСЄ”, що є адаптованими до даного дисертаційного дослідження схематичними матеріалами ОБСЄ та НАТО.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі обґрунтовано наукову актуальність теми, визначено об’єкт, предмет, мету та завдання дослідження, встановлено зв’язок із науковими програмами й планами Інституту міжнародних відносин, окреслено наукову новизну та практичне значення отриманих результатів, а також наведено інформацію про апробацію висновків дослідження.
У першому розділі – “Методологія, джерельна база дослідження та стан наукової розробки проблеми” – розглянуто основні концептуальні підходи, обґрунтовано методологічну основу для вивчення феномену інтеграції на європейському континенті та можливої ролі ОБСЄ в цьому процесі.
Міжнародні відносини на європейському континенті розглядаються як система, елементами якої є держави, об’єднані в підсистеми ЄС та ОБСЄ. Водночас зазначені підсистеми накладаються одна на одну, мають багато спільного та взаємопов’язаного. На нашу думку, ОБСЄ сьогодні фактично зосередилася на “високій політиці”, на демократизації, на політичній “ліриці”, тоді як розвиток ЄС пішов шляхом прагматичних розрахунків економічної вигоди, спільних економічних ефектів, економічної інтеграції і тільки таким чином – інтеграції політичної, культурної, у сфері оборони та безпеки і т.п. З цього випливає, що Об’єднана Європа має базуватися не стільки на формальних інституціях та політичних деклараціях, скільки на конкретних, спільних економічних досягненнях, на основі збігу стратегічних, економічних інтересів на початкових, а далі все більш інтегративних і глибоких формах економічної, науково-технічної, соціальної та культурної співпраці.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Реферат на тему: ПРИРОДА, ХАРАКТЕР ТА ДИНАМІКА СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ З ІНСТИТУТАМИ ОБСЄ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок