Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОЩУВАННЯ І ВІДГОДІВЛІ СВИНЕЙ ЗАЛЕЖНО ВІД ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРИЙОМІВ ЗГОДОВУВАННЯ КОРМУ ТА ПОСТАЧАННЯ ВОДИ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОЩУВАННЯ І ВІДГОДІВЛІ СВИНЕЙ ЗАЛЕЖНО ВІД ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРИЙОМІВ ЗГОДОВУВАННЯ КОРМУ ТА ПОСТАЧАННЯ ВОДИ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОЩУВАННЯ І ВІДГОДІВЛІ СВИНЕЙ ЗАЛЕЖНО ВІД ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРИЙОМІВ ЗГОДОВУВАННЯ КОРМУ ТА ПОСТАЧАННЯ ВОДИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,08 KB
Завантажень:
224
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ ТВАРИННИЦТВА
ПАЛАГУТА АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 636.4.084.7
ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОЩУВАННЯ І ВІДГОДІВЛІ СВИНЕЙ ЗАЛЕЖНО ВІД ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРИЙОМІВ ЗГОДОВУВАННЯ КОРМУ ТА ПОСТАЧАННЯ ВОДИ
06.02.04- технологія виробництва продуктів тваринництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Харків –2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті тваринництва Української академії аграрних наук
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук,
старший науковий співробітник.
Ліннік Василь Семенович,
Інститут тваринництва УААН,
завідуючий лабораторією годівлі свиней
Офіційні опоненти : - доктор сільськогосподарських наук, професор Петруша Євген Захарович, Харківський національний технічний університет сільського господарства Мінагрополітики України, професор кафедри механізації тваринницьких ферм
- доктор сільськогосподарських наук, професор
Іванов Володимир Олександрович, Херсон-
ський державний аграрний університет
Мінагрополітики України, завідувач кафедри
морфології та фізіології сільськогосподарських
тварин
Провідна установа - Харківська державна зооветеринарна академія Мінагро-політики України, кафедра технології кормів і годівлі тварин, п/в “Мала Данилівка”.
Захист відбудеться "20" лютого 2007 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 65.356.01 Інституту тваринництва УААН за адресою: вул. 7-ї Гвардійської Армії, 3, п/в Кулиничі, Харківського району, Харківської області, 62404.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту тваринництва УААН за адресою: вул. 7-ї Гвардійської Армії, 3, п/в Кулиничі, Харківського району, Харківської області, 62404.
Автореферат розісланий “ 20” січня 2007 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук І.В. Корх


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку галузі тваринництва вітчизняне свинарство вимагає розробки нових технологічних прийомів обслуговування тварин, які спрямовані не лише на підвищення їх продуктивності при зниженні витрат кормів на одиницю приросту живої маси та поліпшенні якості продукції, а й на всебічну економію важкої фізичної праці операторів, зокрема, на зменшення витрат робочого часу на роздавання корму, на очищення станків, годівниць, напувалок і т.п.
Успішне вирішення цих питань значною мірою залежить від розробки нових та удосконалення існуючих технологічних прийомів і засобів забезпечення кормами і водою свиней різних вікових груп. Наукова інформація щодо особливостей технологічного процесу вирощування і відгодівлі свиней з допомогою універсальних годівниць, які можна було б використовувати як для вирощування відлучених поросят, так і для заключної відгодівлі свиней, досить обмежена і насичена протиріччями.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у відділі технології виробництва свинини Інституту тваринництва УААН у 2003-2006 роках і була складовою частиною державної програми: “Наукове забезпечення сталого розвитку тваринництва”, підпрограми: “Удосконалити існуючі та розробити нові технології інтенсивного ведення свинарства, які забезпечать ефективне виробництво продукції” (№ державної реєстрації 0101U003310).
Мета і завдання досліджень. Метою роботи було експериментальне обгрунтування і розробка ефективних технологічних прийомів забезпечення свиней сухим комбікормом та водою при вирощуванні і заключній відгодівлі.
Для досягнення поставленої мети вирішували наступні завдання:
1. Визначити ефективність вирощування і відгодівлі свиней, їх продуктивніcть та оплату корму приростами живої маси залежно від використання різних технологічних прийомів і засобів забезпечення тварин кормом та водою.
2. Уточнити окремі технологічні параметри різних годівниць при використанні їх для вирощування і відгодівлі свиней, а також динаміку щоденного споживання та втрат комбікорму.
3. Вивчити технологічні особливості використання соскових напувалок з лотками-піддонами для свиней на вирощуванні та відгодівлі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОЩУВАННЯ І ВІДГОДІВЛІ СВИНЕЙ ЗАЛЕЖНО ВІД ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРИЙОМІВ ЗГОДОВУВАННЯ КОРМУ ТА ПОСТАЧАННЯ ВОДИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок