Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Поліпшення показників якості Інтелектуальної мережі з урахуванням нових технологій

Поліпшення показників якості Інтелектуальної мережі з урахуванням нових технологій

Назва:
Поліпшення показників якості Інтелектуальної мережі з урахуванням нових технологій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,70 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Державний комітет зв’язку та інформатизації україни
_______________________
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Іванов Олександр Миколайович
УДК 621.396:681.5
Поліпшення показників якості Інтелектуальної мережі
з урахуванням нових технологій
05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.
Науковий керівник: Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Стеклов Василь Купріянович
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Савченко
Юлій Григорович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Бірюков Микола Леонідович, Український науково-дослідний інститут зв’язку Державного комітету зв’язку та інформатизації України, начальник наукового відділу
Провідна установа - Одеська Національна академія зв’язку ім. О.С.Попова (м. Одеса).
Захист відбудеться 10.10.2003 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.01 в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська,7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.
Автореферат розісланий 05.09.2003 р.
Вчений секретар Кунах Н.І.
спеціалізованої вченої ради к.т.н., доцент
Загальна характеристика роботи
Вступ
Стрімкий розвиток телекомунікаційних технологій у всьому світі ставить перед Україною, Державним комітетом зв’язку та інформатизації України особливі завдання: задовільнити потреби користувачів до інформаційних послуг, які постійно розширюються та вдосконалюються, та забезпечити їх надання на сучасному рівні. Основою могутнього комплексу, що забезпечує розмаїття інформації - є телекомунікаційна мережа. Завдання побудови такої мережі для досягнення глобальної доступності, реалізації вимог ринку інформаційних послуг є побудова такої архітектури мережі, яка дозволить компромісно її оптимізувати з урахуванням обмежень вхідних даних та спектра визначених умов.
Для більш швидкої реалізації вимог ринку інформаційних послуг, стала необхідною більш гнучка архітектура мережі, що легко пристосовується і могла б підтримувати швидке введення нових послуг та їх глобальну доступність на всій мережі без істотних змін обладнання, що діє. Ці вимоги визначили створення мережі наступного покоління (NGN) - мережу з розподіленою архітектурою та спільним пакетним транспортним рівнем для голосу і даних. Вона характеризується відокремленням рівнів траспорту – медіа-шлюзів, керування – контролерів медіа-шлюзів та послуг – серверів прикладних програм. В якості серверів прикладних програм найбільш адекватною є платформа заснована на концепції інтелектуальних мереж (ІМ). ІМ грунтується на фундаментальній ідеї розподілу функцій комутації та функції надання послуг, яка дає можливість користувачам отримати всі види сучасних телекомунікаційних послуг у будь-якому місті, в будь-який час, із високою якістю та належною вартістю.
Інтелектуальна мережа універсальна, володіє різноманітністю функцій, тому може бути побудована на базі будь-якої традиційної мережі, що є важливим аргументом для телекомунікаційних мереж України.
Тема дисертаційної роботи, яка присвячена дослідженню архітектури інтелектуальної мережі, розробці методик розрахунку основних параметрів мережі, взаємозв’язків між ними та багатокритеріальній оптимізації параметрів мережі є значущою.
Актуальність теми та стан питання
Вирішенню проблеми побудови сучасних систем та мереж для надання послуг і їх оптимізації присвячено багато робіт українських та закордонних вчених. Створення концепції побудови ІМ, методів багатокритеріальної оптимізації, теорії масового обслуговування і теорії графів пов’язано з роботами таких вчених, як Бертсекас Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Поліпшення показників якості Інтелектуальної мережі з урахуванням нових технологій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок