Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНА СЕЛЕКТИВНА ВНУТРІШНЬОАРТЕРІАЛЬНА ПОЛІХІМІОТЕРАПІЯ В КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА МІСЦЕВОПОШИРЕНИЙ РАК ОБОДОВОЇ КИШКИ.

ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНА СЕЛЕКТИВНА ВНУТРІШНЬОАРТЕРІАЛЬНА ПОЛІХІМІОТЕРАПІЯ В КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА МІСЦЕВОПОШИРЕНИЙ РАК ОБОДОВОЇ КИШКИ.

Назва:
ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНА СЕЛЕКТИВНА ВНУТРІШНЬОАРТЕРІАЛЬНА ПОЛІХІМІОТЕРАПІЯ В КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА МІСЦЕВОПОШИРЕНИЙ РАК ОБОДОВОЇ КИШКИ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,01 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ, ОНКОЛОГІЇ І РАДІОБІОЛОГІЇ ІМ.Р.Є.КАВЕЦЬКОГО
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО–ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ОНКОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ
ПРИЙМАК ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 616.345 – 006.6 – 085.277.3
ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНА СЕЛЕКТИВНА ВНУТРІШНЬОАРТЕРІАЛЬНА ПОЛІХІМІОТЕРАПІЯ В КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА МІСЦЕВОПОШИРЕНИЙ РАК ОБОДОВОЇ КИШКИ.
14.01.07 – онкологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 1998
 
 
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українському науково–дослідному інституті онкології та радіології МОЗ України.
Науковий керівник – доктор медичних наук
Кикоть Володимир Онуфрійович,
головний науковий співробітник науково–дослідного відділення абдомінальної онкології Українського НДІ онкології та радіології МОЗ України
Офіційні опоненти : доктор медичних наук, професор
Шляховенко Володимир Олексійович,
завідувач відділу ензимології Інституту єкспериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України
доктор медичних наук, професор
Яремчук Олександр Якович,
завідувач кафедри онкології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця МОЗ України
Провідна установа — Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л.Шупика МОЗ України, кафедра онкології.
Захист відбудеться " 25 " листопада 1998 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України.
Автореферет розісланий " 22 " жовтня 1998 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, д.м.н.
І.В.Абраменко
Актуальність проблеми:
Питання діагностики та лікування колоректального раку в останній час стають все більш актуальними. При аналізі показників захворюваності та смертності від раку даної локалізації слід відмітити їх неуклінне зростання. За даними ВООЗ (1996р.) колоректальний рак займає друге–третє місце в світі після раку легень у чоловіків та молочної залози та шийки матки у жінок, зумовлюючи тим самим значні соціальні та матеріальні збитки. Відмічена також явна тенденція до омоложенння контингенту хворих з вперше встановленим діагнозом колоректального раку (Shindo K. et al.1994). Намітилась тенденція до збільшення числа хворих на рак ободової та зменшення раку прямої кишки (Corretti G., Cunsdo A., 1993).
В Україні в структурі загальної онкологічної захворюваності серед чоловіків рак ободової кишки (РОК) займає п'яте (4,45%), а серед жінок – шосте місце (5,9%). У 1997 році в Україні вперше зареєстровано 7980 хворих на рак ободової кишки. Питома вага показників смертності від раку ободової кишки в Україні в 1996 році склала 5,5% і на протязі останніх років постійно займає шосте рангове місце. В 1997 році від раку даної локалізації померло 5416 человік (2492 чоловіки та 2924 жінки) [Федоренко З.П. і співавт. 1997]. Динаміку захворюваності раком ободової кишки на Україні за період з 1989 року по 1997 рік наглядно демонструє графік.
Динаміка захворюваності раком ободової кишки на Україні
за період з 1989 року по 1997 рік.
У 70-85% серед вперше виявлених хворих колоректальним раком захворювання діагностується в III—IV стадії. Ця обставина зумовлює необхідність розробки нових та вдосконалення існуючих не тільки хірургічних, а також комбінованих та комплексних методів лікування. П'ятирічне виживання хворих залишається на рівні 45-60%. Основним методом лікування колоректального раку являється хірургічний, який певною мірою вже досяг досконалості. Для підвищення ефективності лікування колоректального раку нині доцільним є застосування комбінованих методів лікування.
До перспективних видів комбінованого лікування колоректального раку відноситься застосування передопераційної регіонарної хіміотерапії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНА СЕЛЕКТИВНА ВНУТРІШНЬОАРТЕРІАЛЬНА ПОЛІХІМІОТЕРАПІЯ В КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА МІСЦЕВОПОШИРЕНИЙ РАК ОБОДОВОЇ КИШКИ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок