Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення ПРОЦЕСУ ОБРОБКИ ЗЕРНА В КОМБІНОВАНИХ МИЙНИХ МАШИНАХ

Удосконалення ПРОЦЕСУ ОБРОБКИ ЗЕРНА В КОМБІНОВАНИХ МИЙНИХ МАШИНАХ

Назва:
Удосконалення ПРОЦЕСУ ОБРОБКИ ЗЕРНА В КОМБІНОВАНИХ МИЙНИХ МАШИНАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,32 KB
Завантажень:
107
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ГОНЧАРУК Ганна Анатоліївна
УДК [664.726.4:631.362.6]:005.62
Удосконалення ПРОЦЕСУ ОБРОБКИ ЗЕРНА
В КОМБІНОВАНИХ МИЙНИХ МАШИНАХ
Спеціальність 05.18.12 – процеси та обладнання харчових,
мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії харчових технологій
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Остапчук Микола Васильович, Одеська національна
академія харчових технологій,
кафедра технології зберігання зерна, професор кафедри
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гладушняк Олександр Карпович, Одеська національна
академія харчових технологій,
кафедра технологічного обладнання харчових
виробництв, завідувач кафедри
кандидат технічних наук,
Бабич Михайло Борисович,
НВО “АГРО-СІМО-МАШБУД” (м. Одеса),
генеральний директор
Провідна установа: Національний університет харчових технологій,
кафедра технологічного обладнання харчових виробництв,
Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться "18" травня 2007 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.01 при Одеській національній академії харчових технологій, за адресою: вул. Канатна, 112, м. Одеса, 65039.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії харчових технологій, за адресою: вул. Канатна, 112, м. Одеса, 65039.
Автореферат розіслано "17" квітня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор К.Г. Іоргачова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Головним напрямком розвитку галузі переробки зерна є підвищення якості готової продукції та розширення її асортименту при мінімальних витратах енергії. Ця проблема є характерною для борошномельного виробництва і вирішується шляхом подальшого удосконалення технологій та технічного оснащення для підготовки та переробки зерна. Досвід експлуатації млинів свідчить про можливість радикального підвищення якості борошна за рахунок докорінного покращення методів підготовки зерна до помелу.
Поряд з методами очищення зернової маси від домішок, водно-теплова обробка є дуже важливою складовою його підготовки до переробки. Серед усіх методів водно-теплової обробки зерна найбільше розповсюдження набув метод холодного кондиціювання, як найбільш простий, при якому зерно зволожується в мийних машинах або в різних зволожуючих апаратах. Миття зерна в мийних машинах дає змогу не тільки його зволожити, а й вилучити з його поверхні пил та мікроорганізми, а також легкі та важкі домішки, що значно покращує якість виробленої готової продукції із зерна.
Однак, майже на всіх підприємствах виробники відмовилися від мийних машин внаслідок непродуктивних витрат води та електроенергії, складних санітарно-технічних вимог до умов їх обслуговування і невизначеності режимів їх експлуатації. Широкий діапазон зміни фізичних та гідродинамічних властивостей сукупності найбільш імовірних домішок та зерна обумовлює неможливість безальтернативного вибору режимів миття, очищення та зволоження зерна при підготовці до переробки.
Але значна різноманітність за будовою, робочими органами та їх режимами ускладнює завдання налагодження та можливості експлуатації мийних машин при найбільш ефективних режимах.
Наведений аналіз стану проблеми підвищення виходу та якості борошна при мінімальних витратах енергії свідчить про необхідність проведення наукових досліджень, спрямованих на визначення конструктивних параметрів та режимів експлуатації мийних машин, що забезпечать високу якість миття зерна та зниження затрат енергії, тобто є актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана на кафедрі процесів та апаратів Одеської національної академії харчових технологій у рамках держбюджетної тематики науково-дослідних робіт (“Розробка наукових принципів прогнозування якості зерна і зернових продуктів при зберіганні та переробці” №0103U003434).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Удосконалення ПРОЦЕСУ ОБРОБКИ ЗЕРНА В КОМБІНОВАНИХ МИЙНИХ МАШИНАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок