Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ (НА ПРИКЛАДІ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ)

РОЗВИТОК ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ (НА ПРИКЛАДІ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ)

Назва:
РОЗВИТОК ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ (НА ПРИКЛАДІ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,79 KB
Завантажень:
199
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА академія державного управління
при Президентові України
СТЕЦЮК Наталія Миколаївна
УДК 35.01:336.24.08
РОЗВИТОК ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ
(НА ПРИКЛАДІ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ)
25.00.03 –державна служба
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор юридичних наук, професор,
член-кореспондент АПрН України, заслужений юрист України НИЖНИК Ніна Романівна,
Інститут законодавства Верховної Ради України, завідуюча відділом.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, доцент
ГРИЦЯК Ігор Андрійович,
Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, завідувач кафедрою міжнародного та європейського права;
кандидат наук з державного управління,
КОЗЛОВСЬКИЙ Володимир Олександрович,
Адміністрація Державної прикордонної служби України, заступник начальника управління виховної роботи Департаменту по роботі з особовим складом. |
Провідна установа – | Національний аграрний університет, кафедра адміністративного та фінансового права, м. Київ. |
Захист відбудеться 17 травня 2007 р. о ____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20, к. 212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057 м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 12 квітня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О. Чмига
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертації. Україна перебуває на етапі станов-лення як розвинутої, правової, цивілізованої європейської держави з високим рівнем життя, соціальної стабільності, культури та демократії. На цьому етапі розвитку державна влада створює державно-управлінський апарат нового типу, здатний працювати в сучасних і майбутніх соціально-політичних та економічних умовах. Це потребує вжиття адекватних заходів щодо забезпе-чення кількісного і якісного складу високопрофесійного і компетентного персоналу державної служби. Якість процесу управління персоналом органів виконавчої влади, у тому числі і митних органів, впливає на якість кадрового потенціалу Української держави. Соціальна значущість вирішення цього питання полягає в досягненні взаємозалежності якості персоналу державної служби і якості управління сферою суспільного життя, практична – в ефективному використанні кадрового потенціалу держави.
Актуальність теми дисертації зумовлена важливими першочерговими завданнями, пов’язаними з розв’язанням проблеми управління персоналом митної служби на основі розвитку її функцій, системи, структури, технологій в умовах реструктуризації державних органів, яка здійснюється в рамках адміністративної реформи, що відбувається в Україні.
Митна справа є складовою частиною зовнішньоекономічної діяльності України відповідно до нового Митного кодексу. В контексті економічної інтеграції України до ЄС вона є пріоритетним напрямом згідно із Планом дій Україна – ЄС та Стратегією інтеграції України до ЄС. Особливого значення діяльність Державної митної служби України набуває для забезпечення безпеки в Європі у сфері боротьби з міжнародним тероризмом, нелегальним переміщенням зброї, технологій подвійного призначення, радіоактивних та наркотичних речовин.
Реалізація завдань та функцій, покладених на митну службу України, залежить від рівня кваліфікації і сумлінності виконання її персоналом своїх службових обов’язків. Службовці-митники виконують одночасно дві головні функції: фіскальну (забезпечення своєчасного й повного внесення до Державного бюджету України коштів від справляння податків, зборів) і правоохоронну (боротьба з контрабандою та іншими порушеннями митних правил). Метою Концепції боротьби з корупцією є створення чіткої системи державного контролю та відповідальності за виконання покладених на особовий склад службових обов’язків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РОЗВИТОК ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ (НА ПРИКЛАДІ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок