Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ МАНІПУЛЯТОРАМИ КІНЦЕВОЇ ЖОРСТКОСТІ НА ТЕХНОЛОГІЧНІЙ ДІЛЯНЦІ

ОПТИМІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ МАНІПУЛЯТОРАМИ КІНЦЕВОЇ ЖОРСТКОСТІ НА ТЕХНОЛОГІЧНІЙ ДІЛЯНЦІ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ МАНІПУЛЯТОРАМИ КІНЦЕВОЇ ЖОРСТКОСТІ НА ТЕХНОЛОГІЧНІЙ ДІЛЯНЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,91 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Вармінська Наталя Іванівна

УДК 65.011.56 : 621.865.8
ОПТИМІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ
МАНІПУЛЯТОРАМИ КІНЦЕВОЇ ЖОРСТКОСТІ
НА ТЕХНОЛОГІЧНІЙ ДІЛЯНЦІ
Спеціальність 05.13.20 – Гнучкі виробничі системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертація є рукописом
Робота виконана в Севастопольському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Севастополь
Науковий
керівник: |
доктор технічних наук, професор
Бохонський Олександр Іванович,
Севастопольський національний технічний університет, професор кафедри технічної механіки і машинознавства
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Самотокін Борис Борисович,
проректор Житомирського державного технологічного університету України;
кандидат технічних наук
Поліщук Михайло Миколайович,
головний інженер Київського спеціального КБ “Перспектива”
Провідна
установа: | Державна науково-виробнича корпорація "Київський інститут автоматики" Міністерства промислової політики України
Захист відбудеться 19 червня 2006 р. о 14-30 на засіданні спеціалізованої вченої Ради Д 026.002.04 у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Україна, м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. № 18, ауд. 432
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 18 травня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої Ради
к.т.н., професор
_________ Ямпольський Л.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення якості промислової продукції при економії ресурсів (матеріальних, енергетичних, трудових) актуальне для автоматизованих виробництв. Прогрес у промисловості заснований на використанні гнучкого автоматизованого виробництва, що припускає переналагодження для виготовлення виробів широкої номенклатури за участю роботів-маніпуляторів.
Маніпулятори малої жорсткості забезпечують зниження металоємкості та енерговитрат; можуть застосовуватися при виробництві друкованих плат, транспортуванні і складанні як дрібних об'єктів, так і великогабаритних деталей малої жорсткості. Необхідні подальші дослідження функціонування маніпуляційних систем кінцевої жорсткості, у тому числі – оптимального управління рухом на роботизованих технологічних ділянках (РТД).
Управлінню маніпуляційними системами присвячена велика кількість вітчизняних і закордонних праць, однак динаміка транспортування об'єктів нежорсткими маніпуляторами вимагає додаткових досліджень. При транспортуванні за мінімальний час нежорстких деталей великих габаритів (наприклад, що комплектують обшивання або кузови в авіа- і автобудуванні) виникають не тільки коливання маніпуляторів, але й об'єктів, що транспортуються.
Актуальні дослідження оптимальних управлінь транспортуванням нежорстких об'єктів на РТД при усуненні їхніх коливань наприкінці руху зі збереженням заданої точності позиціонування, продуктивності і надійності (забезпечення організаційної гнучкості). Продовжують залишатися актуальними задачі оптимального транспортування об'єктів по призначених або знайдених траєкторіях руху в залежності від зміни номенклатури випускаємих виробів і участі устаткування.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота зв'язана з напрямком досліджень кафедри технічної механіки і машинознавства Севастопольського національного технічного університету, з держбюджетною темою № 0103U001419 “Оптилевіт” (2003 – 2005 рр.).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка математичних моделей оптимального транспортування об'єктів на РТД з урахуванням кінцевої жорсткості маніпуляторів.
Об'єкт дослідження – роботизована технологічна ділянка.
Предмет дослідження – математичні моделі оптимального транспортування об'єктів на РТД з урахуванням кінцевої жорсткості виконавчих пристроїв (ВП) і об'єктів маніпулювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ МАНІПУЛЯТОРАМИ КІНЦЕВОЇ ЖОРСТКОСТІ НА ТЕХНОЛОГІЧНІЙ ДІЛЯНЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок