Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ / сторінка 10

Назва:
МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,65 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Темними ромбиками позначено її математичне сподівання, а світлими – середньоквадратичне відхилення.
Побудовано діагностичні простори та вирішуючі правила, які дають можливість для прийняття діагностичних рішень про наявність чи відсутність дефекту (рис. 3, а) та про номер циліндра ДГ, який вийшов з ладу (рис. 3, б) за величиною модуля та фази першої гармоніки оцінки дисперсії КШ вала відповідно.
За наведеними в 3-му розділі дисертації розрахунковими співвідношеннями було проведено оцінку МХ розробленого макету ІВС та їх експериментальне дослідження з використанням методу статистичної лінеаризації. Результати наведені в дисертації.
ВИСНОВКИ
1.
Вперше запропоновано використати для діагностики одночасне дослідження інформації, яку несуть вібрації корпусу ДГ та нерівномірність КШ обертання його колінчатого вала, що дало можливість значно підвищити достовірність прийняття діагностичних рішень за рахунок розширення діагностичного простору.
2.
Вперше на основі лінійних періодичних випадкових процесів побудовано математичні моделі вібрацій ДГ та нерівномірності КШ обертання його колінчатого валу, які допускають визначення їх параметрів за результатами експериментів на реальному об’єкті. Для лінійних випадкових процесів відомий загальний вигляд характеристичної функції, що дає можливість теоретично отримати всі скінченновимірні функції або щільності розподілу досліджуваних процесів, розглядати моменти всіх порядків, аналізувати точність вимірювання.
3.
Вперше проведено повний аналіз дійсних гармонізовних випадкових процесів без застосування методу комплексних гармонік та від’ємних частот. Це дало змогу провести обгрунтування властивостей даних процесів у області невід’ємних частот, які не суперечать фізичному змісту, а також запропонувати нові діагностичні ознаки при діагностиці ДГ.
4.
Розроблено нові методи цифрового та аналогового імітаційного моделювання реалізацій лінійних випадкових процесів та полів, які грунтуються на дискретній згортці. Дані методи використані при метрологічному контролі ІВС статистичної діагностики, дослідженні властивостей діагностичних сигналів та побудові діагностичних просторів.
5.
Вперше запропоновано і шляхом імітаційного моделювання перевірено та підтверджено можливість використання в якості діагностичних ознак стрибків спектральних функцій досліджуваних діагностичних сигналів. Побудовано слушні незміщені статистичні оцінки цих параметрів, а також розроблено правила прийняття діагностичних рішень на їх основі.
6.
Створено та експериментально випробувано макет автоматизованої ІВС статистичної діагностики ДГ, в основу роботи якого покладені розроблені математичні моделі та методи. Макет дає можливість вимірювати реалізації діагностичних сигналів, будувати оцінки діагностичних параметрів, приймати на їх основі діагностичні рішення і відображати інформацію на дисплеї ЕОМ. Теоретично проаналізовано основні похибки цього макету. Експериментально досліджено наскрізні похибки каналу вимірювання вібрацій з використанням методу статистичної лінеаризації.
7.
Розроблено пакет прикладних програм для цифрового та натурного моделювання реалізацій лінійних випадкових процесів та їх статистичної обробки, який використано на ВАТ “Стріла”, м. Тернопіль.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ АВТОРОМ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1.
Зварич В.Н., Марченко Б.Г., Мыслович М.В., Сысак Р.М. Моделирование динамики цилиндровых мощностей на валу дизель-электрического генератора с целью его диагностики//Техн. електродинаміка.– 1998.– Спец. вип. 2.– Т.2.–С. 143–146.
2.
Зварич В.Н., Мыслович М.В., Сысак Р.М., Федоза А.А., Шульга В.Г. Информационно-измерительная система диагностики ветроэлектрических агрегатов с использованием первичных датчиков, основанных на поверхностных акустических волнах // Техн. електродинаміка. – 1999. – Тем. вип.: Моделювання електронних, енергетичних та технологічних систем. – Ч. 1. – С. 42 – 47.
3.
Марченко Б.Г., Сисак Р.М. Спектральні співвідношення у дійсній області для гармонізовних процесів з неперервною спектральною щільністю // Пр.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок