Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

Загрузка...

МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ / сторінка 2

Назва:
МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,65 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Ймовірнісні характеристики не враховуються | Статистичні методи розпізнавання гіпотез | Статистичні методи розпізнавання гіпотез (критерій Неймана-Пірсона) |
Успіх розв’язання задач технічної діагностики в значній мірі залежить від математичних моделей, які лягають в основу методів діагностики. Моделі, відомі на сьогодні, мають ряд недоліків. Таким чином, задача розробки нових математичних моделей, методів діагностики та інформаційно-вимірювальної системи (ІВС) статистичної діагностики ДГ, в якій ці методи реалізуються, була і залишається досить актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи відповідає основному напрямку наукових досліджень відділу теоретичної електротехніки Інституту електродинаміки НАН України. Робота є складовою частиною наукових досліджень в рамках держбюджетної теми НАДІЙНІСТЬ-3 “Розробити нові статистичні методи контролю, діагностики та забезпечення надійного функціонування енергетичного обладнання” (номер держреєстрації 0196U022766), яка виконувалася у відповідності з Постановою Президії НАН України № 264 від 18.10.1995 р. і Постановою Бюро Відділення ФТПЕ НАН України від 05.03.1996 р., та проекту № 04.06/01829 за Державною науково-технічною програмою 04.06 Міннауки України – “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології”.
Роль дисертанта у виконанні зазначених науково-дослідних робіт полягає в тому, що ним побудовані математичні моделі дійсних гармонізовних випадкових процесів, які застосовано при вивченні періодичних явищ для діагностування енергетичного обладнання; розроблені способи моделювання однорідних та ізотропних лінійних випадкових полів, які використовуються при метрологічному контролі ІВС технічної діагностики; створено пакет прикладних програм та експериментальну установку для імітаційного моделювання лінійних випадкових процесів та мет-рологічної перевірки вимірювальних каналів, які містять аналого-цифрові перетворювачі (АЦП).
Мета і задачі дослідження. Метою даного дисертаційного дослідження є розробка нових математичних моделей інформаційних сигналів, що мають випадковий циклічний характер, відповідних методів їх статистичної обробки і методів технічної діагностики на їх основі та створення макету ІВС технічної діагностики ДГ з підвищеними метрологічними характеристиками (МХ), в основу функціонування якої покладені розроблені моделі і методи.
Для досягнення поставленої мети необхідно розв’язати наступні задачі:
1.
Побудувати та обгрунтувати математичні моделі діагностичних сигналів у вигляді певного класу випадкових процесів та виділити діагностичні параметри.
2.
Обгрунтувати методи статистичного оцінювання діагностичних параметрів за отриманими реалізаціями діагностичних сигналів.
3.
Проаналізувати роботу ДГ при різних можливих дефектах та несправностях з метою перевірки вибраних діагностичних параметрів.
4.
Розробити статистичні критерії та правила прийняття діагностичних рішень на основі отриманих значень діагностичних параметрів.
5.
Розробити структурну схему та макет автоматизованої ІВС для здійснення діагностування шляхом отримання реалізацій діагностичних сигналів, оцінювання діагностичних параметрів, прийняття діагностичних рішень і відображення інформації.
6.
Провести теоретичне та експериментальне дослідження МХ розробленого макету ІВС.
Об’єктом дослідження в даній дисертаційній роботі є системи технічного діагностування електротехнічного обладнання. Предмет дослідження – методи статистичної діагностики ДГ та ІВС, в яких вони реалізуються.
Методи дослідження включають:
·
методи технічної діагностики та теорії ІВС, на основі яких здійснювалось дане дисертаційне дослідження;
· методи теорії ймовірностей та теорії випадкових процесів, які використовувалися для побудови математичних моделей діагностичних сигналів у вигляді лінійних періодичних випадкових процесів;
· методи математичної статистики, на основі яких побудовані методи оцінки діагностичних параметрів та правила прийняття діагностичних рішень.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок