Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ / сторінка 9

Назва:
МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,65 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
До її складу входить два окремих канали, перший з яких призначений для вимірювання вібрацій, другий – КШ обертання колінчатого валу.
Канал вимірювання вібрацій складається з ВП, блоку попередньої обробки (БПО) і блоку вторинної обробки (БВО). В якості ВП використовується акселерометр типу 8315 фірми Брюль і К’єр, який має високу чутливість, широкий частотний і температурний діапазони. БПО містить попередній підсилювач та режекторний фільтр, призначений для зменшення впливу завади частотою 50 Гц, наведеної у з’єднувальному кабелі. До складу БВО входить набір фільтрів: режекторних, низьких частот, високих частот та атенюаторів. Використання набору фільтрів дає можливість сформувати необхідну частотну смугу вихідного сигналу, а атенюатори використовуються для узгодження загального коефіцієнта підсилення вимірювального каналу з АЦП. Для перетворення аналогового сигналу від ВП в цифрову форму в розробленій системі використовується плата АЦП типу L203, яка виконана в стандарті IBM PC (шина ISA) і містить 12-розрядний АЦП.
Канал вимірювання КШ обертання колінчатого валу ДГ складається з вимірювального перетворювача кута повороту (ВПКП) валу – датчика ПДФ-3 – та блоку вимірювання часових інтервалів (БВЧІ). Датчик ПДФ-3 перетворює КШ валу в модульовану по частоті послідовність імпульсів (600 імпульсів на один повний оберт). На спеціальному виході датчика формується імпульс, що відповідає переходу вала через ВМТ першого лівого циліндра.
Рис. 1. Структурна схема ІВС
Тривалість кожного імпульсу рівна часові, за який вал зробить поворот на кут і обернено пропорційна КШ вала. Перетворення тривалості імпульсів у цифрове значення здійснюється за допомогою БВЧІ методом підрахунку лічильних імпульсів від стабілізованого кварцом генератора, які заповнюють заданий часовий інтервал. Отриманий код передається на вхід блоку узгодження (БУ) з ЕОМ, який забезпечує передачу даних у її пам’ять. На ЕОМ покладені також функції зберігання та обробки виміряних реалізацій, прийняття діагностичних рішень та відображення результатів (ВР). ЕОМ працює під управлінням спеціально створеного пакету прикладних програм (ППП).
В дисертації здійснено аналіз основних похибок розробленого макету ІВС статистичної діагностики ДГ. При цьому для експериментального визначення МХ каналу вимірювання вібрацій, який містить АЦП, розроблено методику, що грунтується на методі статистичної лінеаризації. Суть даного методу в цьому випадку наступна. Реальна нелінійна система умовно заміняється на таку лінійну, що при впливі на її вхід деякого випадкового процесу математичне сподівання та дисперсія сигналу на її виході рівні цим параметрам на виході реальної системи при впливі цього ж процесу. Застосування даного методу дає можливість абстрагуватися від “внутрішніх” параметрів АЦП, таких як крок квантування, кількість розрядів тощо.
У четвертому розділі дисертаційної роботи наведені експериментальні результати, отримані при дослідженні вибраних діагностичних ознак та дослідженні МХ розробленого макету ІВС статистичної діагностики.
Для проведення імітаційного моделювання була розроблена експериментальна установка, в якій на практиці реалізовані розроблені в дисертації методи. Установка була використана для отримання реалізації випадкових процесів при дослідженні точності макету ІВС статистичної діагностики та побудові діагностичних просторів. При цьому було також використано спеціально створений ППП.
В роботі наведені результати, отримані шляхом імітаційного моделювання при дослідженні запропонованих діагностичних ознак (рис. 2, 3), які узгоджуються з експериментами на реальних об’єктах. На рис. 2 показано, як змінюється фаза першої гармоніки при розкладі в ряд Фур’є

Рис. 2. Залежність фази першої гармоніки оцінки дисперсії КШ
обертання колінчастого вала ДГ від номера циліндра, що вийшов з ладу
Рис. 3. Діагностичні простори:
а) для виявлення дефекту б) для визначення номера несправного циліндра
оцінки дисперсії КШ вала в залежності від номера несправного циліндра ДГ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: МЕТОДИ ТА СИСТЕМИ СТАТИСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРІВ НА БАЗІ ЦИКЛІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок