Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНОАКТИВОВАНІ ЦЕМЕНТНІ СУСПЕНЗІЇ ТА БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ

МЕХАНОАКТИВОВАНІ ЦЕМЕНТНІ СУСПЕНЗІЇ ТА БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ

Назва:
МЕХАНОАКТИВОВАНІ ЦЕМЕНТНІ СУСПЕНЗІЇ ТА БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,23 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА
ТА АРХІТЕКТУРИ
БАБІЙ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 666.965.4.
МЕХАНОАКТИВОВАНІ ЦЕМЕНТНІ СУСПЕНЗІЇ
ТА БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ
05.23.05 – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТА ВИРОБИ
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ОДЕСА - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури (ОДАБА), Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Барабаш Іван Васильович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, декан будівельно-технологічного факультету, член-кореспондент академії будівництва України
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Федоркін Сергій Іванович, Кримська академія природоохоронного і курортного будівництва, завідуючий кафедрою технології будівельних конструкцій і будівельних матеріалів, місто Сімферополь;
кандидат технічних наук, доцент Коваль Сергій Володимирович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри процесів та апаратів в технології будівельних матеріалів, місто Одеса.
Провідна установа:
Донбаська державна академія будівництва та архітектури ДонДАБА, кафедра технології будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг, Міністерство освіти і науки України, місто Макіївка.
Захист відбудеться “ 13 ” червня 2002 р. о 13 00 годині на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д 41.085.01 Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона,4.
Автореферат розісланий “_13__”_травня__2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент С.С. Макарова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дисертаційної роботи. На даний період становлення України і виходу її на міжнародний ринок в галузі будівельних матеріалів необхідно приділяти особливу увагу технології, якості і номенклатурі виготовлених виробів.
Важливою характеристикою композиційних будівельних матеріалів на основі портландцементу і його різновидів, використовуваних при будівництві, виготовленню виробів, експлуатації і реконструкції споруджень, є швидкий набір міцності. Використання для цих цілей швидкотверднучих цементів (ШТЦ) з ряду причин, зокрема через їхню високу вартість і знижену корозійну стійкість, є дуже обмеженим. Практично неможлива, в умовах будівельного майданчика, інтенсифікація процесів твердіння розчинних і бетонних сумішей за допомогою тепловологої обробки. Тому, на сьогоднішній день, особливо актуальним є пошук технологічних прийомів, що дозволяють різко прискорювати процеси структуроутворення композитів на рядових портландцементах і здатних у короткий термін набирати високу міцність при нормальних умовах твердіння. У цьому змісті перспективною, з погляду економічної ефективності, представляється роздільна технологія (РТ) приготування бетонних сумішей. Використання оптимальних по дисперсності і кількості мінеральних наповнювачів, ефективних добавок ПАР в процесі швидкісного гідродинамічного змішування цементних суспензій забезпечує різке прискорення процесів твердіння цементу, що дозволяє наближати по швидкості набору міцності звичайні портландцементи до швидкотверднучих. Це, в свою чергу, дає можливість скоротити режими ТВО, а у деяких випадках взагалі відмовитися від неї, а також розширити номенклатуру виробів.
Зв’язок роботи з науковими програмами: Робота виконувалася на кафедрі “Будівельні матеріали” Одеської державної академії будівництва та архітектури по держбюджетній темі № 78 “Аналіз механізмів формування технологічної спадковості та її вплив на основні властивості будівельних матеріалів та конструкцій”.
Мета і задачі дослідження:
Метою даної роботи є підвищення ефективності використання цементу в бетонах за рахунок реалізації трибоефектів і оптимізації дисперсності і кількості кварцового наповнювача в присутності добавок ПАР.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МЕХАНОАКТИВОВАНІ ЦЕМЕНТНІ СУСПЕНЗІЇ ТА БЕТОНИ НА ЇХ ОСНОВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок