Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КРИВОРІЗЬКОЇ СТРУКТУРИ І ЙОГО РОЛЬ У ФОРМУВАННІ ПОКЛАДІВ БАГАТИХ ЗАЛІЗНИХ РУД

КРИВОРІЗЬКОЇ СТРУКТУРИ І ЙОГО РОЛЬ У ФОРМУВАННІ ПОКЛАДІВ БАГАТИХ ЗАЛІЗНИХ РУД

Назва:
КРИВОРІЗЬКОЇ СТРУКТУРИ І ЙОГО РОЛЬ У ФОРМУВАННІ ПОКЛАДІВ БАГАТИХ ЗАЛІЗНИХ РУД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,18 KB
Завантажень:
397
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО освіти І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний гірничий університет
Худур Джамель
УДК 551.849+550.42:552.4(477.68)
ГЕОЛОГІЯ САКСАГАНСЬКОГО НАСУВу
КРИВОРІЗЬКОЇ СТРУКТУРИ І ЙОГО РОЛЬ
У ФОРМУВАННІ ПОКЛАДІВ
БАГАТИХ ЗАЛІЗНИХ РУД
04.00.11 – геологія металевих і неметалевих
корисних копалин
а в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Дніпропетровськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі загальної геології та розвідки родовищ корисних копалин Криворізького технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: паранько Ігор Степанович
доктор геологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної геології та розвідки родовищ корисних копалин Криворізького технічного университету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: гулій Василь Миколайович
доктор геолого-мінералогічних наук, завідувач сектору металогенії та методів пошуку Українського державного геологорозвідувального інституту Державної геологічної служби України (м. Київ).
пікареня Дмитро Сергійович,
кандидат геологічних наук, доцент, докторант кафедри загальної і структурної геології Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа: Львівський національний університет ім. Івана
Франка Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться “10” лютого 2006 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.05 при Національному гірничому університеті (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, проспект К. Маркса, 19. Тел (0562) 47-24-11.
З дисертацією можна ознайомиться в бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ) за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, проспект К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий “10” січня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
Д.08.080.05, кандидат геолого-мінералогічних
наук, доцент А.Л.Лозовий
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розширення мінерально-сировинної бази будь-якої країни залежить від ступеня геологічної вивченості її території, яка дозволяє науково обґрунтовано вирішувати питання прогнозування і пошуків родовищ. Україна характеризується дуже високим рівнем геологічної вивченості і ґрунтовне дослідження розташованих у її межах родовищ може істотно розширити теоретичну базу прогнозування та пошуків корисних копалин, а також установити нові прогнозно-пошукові критерії. Особливо це стосується родовищ заліза, приурочених до докембрійских комплексів Українського щита. В процесі тривалої експлуатації залізорудних родовищ Криворізького басейну практичне підтвердження отримала низка теоретичних положень стосовно природи та закономірностей поширення залізних руд докембрію. Було також встановлено, що рудоконтролюючими структурами для покладів багатих залізних руд є насувні структури. В зв’язку з цим їх вивчення сприяє поглибленому пізнанню рудоутворюючих процесів, що має суттєве значення при оцінці металоносності територій, прогнозуванні пошуків родовищ корисних копалин і розробці пошукових критеріїв руд.
Метою дисертаційного дослідження є встановлення ролі насувних структур в утворенні багатих залізних руд докембрийських комплексів на прикладі Саксаганського району Криворізького басейну.
Досягненню мети сприяло вирішення наступних задач: уточнення складу і будови Саксаганського насуву; встановлення геохімічної спеціалізації продуктивної залізистої кременисто-сланцевої формації Криворізької структури в межах непорушених насувною тектонікою ділянок і в районі розвитку Саксаганського насуву; встановлення першопричин формування покладів багатих залізних руд і ролі в цьому процесі Саксаганського насуву.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася відповідно до Програми науково-дослідних робіт Криворізького технічного університету з довивчення й уточнення мінерально-сировинної бази залізорудних родовищ Криворізького басейну, у відповідності з якою проводились госпдоговірні науково-дослідні роботи (№№ 17-455-03, 17-5055-04, 17-560-05).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КРИВОРІЗЬКОЇ СТРУКТУРИ І ЙОГО РОЛЬ У ФОРМУВАННІ ПОКЛАДІВ БАГАТИХ ЗАЛІЗНИХ РУД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок