Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СПРЯЖЕНІ ПОВЕРХНІ В ГЕОМЕТРИЧНИХ МОДЕЛЯХ ФОРМОТВОРЕННЯ РОБОЧИХ ОРГАНІВ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНИХ МАШИН

СПРЯЖЕНІ ПОВЕРХНІ В ГЕОМЕТРИЧНИХ МОДЕЛЯХ ФОРМОТВОРЕННЯ РОБОЧИХ ОРГАНІВ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНИХ МАШИН

Назва:
СПРЯЖЕНІ ПОВЕРХНІ В ГЕОМЕТРИЧНИХ МОДЕЛЯХ ФОРМОТВОРЕННЯ РОБОЧИХ ОРГАНІВ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
35,99 KB
Завантажень:
242
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Міністерство освіти і науки України
Київський національний університет будівництва і
архітектури
ЮРЧУК Володимир Петрович
УДК 515.2:681.3
СПРЯЖЕНІ ПОВЕРХНІ В ГЕОМЕТРИЧНИХ МОДЕЛЯХ
ФОРМОТВОРЕННЯ РОБОЧИХ ОРГАНІВ
КОРЕНЕЗБИРАЛЬНИХ МАШИН
Спеціальність: 05.01.01 –
"Прикладна геометрія, інженерна графіка"
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ- 2002
Дисертація є рукопис.
Роботу виконано в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ "КПІ") Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант:
- доктор технічних наук, професор, Академік АН вищої школи України ПІДКОРИТОВ Анатолій Миколайович, Одеський державний політехнічний університет, завідувач кафедри нарисної та інженерної графіки.
Офіційні опоненти:
·
доктор технічних наук, професор, академік Академії інженерних наук України
НАЙДИШ Володимир Михайлович, Таврійська державна агротехнічна академія ,завідувач кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки.
- доктор технічних наук, професор
БАДАЄВ Юрій Іванович, Київська державна академія водного транспорту, завідувач кафедри інформаційних технологій;
- доктор технічних наук, професор
КОРЧИНСЬКИЙ Володимир Михайлович, Дніпро-петровський державний університет, професор кафедри автоматизації проектування.
Провідна установа: Національний аграрний університет України
Захист відбудеться "_28_"__лютого_____2002 р. о _13.00_годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий "__17__"___січня___2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради_____________________________В. О. Плоский
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Суть наукової проблеми. Перед науковими працівниками, конструкторами і дослідниками сільськогосподарського виробництва стоїть задача переведення машинобудування цієї галузі на сучасний високоефективний рівень, який забезпечить удосконалення існуючих та створення принципово нових конструкцій сільськогосподарських машин і знарядь.
Успішне вирішення цього завдання базується не лише на основі оптимізації виробничих параметрів вимог до сільськогосподарських машин, але й на основі розробки та впровадження в практику конструювання принципово нових методів побудови робочих органів, процесів і машин вцілому, а також нових методів аналізу та синтезу параметрів сільськогосподарських машин і знарядь.
Система побудови робочих органів, яка існує в сільськогосподарському машинобудуванні, в найближчі роки зазнає важливих змін, оскільки зазнають суттєвих змін технології виробництва сільськогосподарських культур.
Так, наприклад, у зв'язку з тенденцією заміни хімічних методів боротьби з бур'янами на агротехнічні (або при їх раціональному поєднанні), а також, в зв'язку з існуванням зональних та погодних особливостей, в сільському виробництві, необхідно створити такі робочі органи, які мали б найбільшу технологічну нечутливість до умов функціонування. Тобто, при конструюванні робочих органів сільськогосподарських машин і знарядь, одним із найважливіших факторів впливу на конструктивні рішення стануть геометричні параметри робочих поверхонь та методи їх проектування. Це дозволить значно зменшити кількість експериментальних зразків нових робочих органів та знизити матеріальні затрати на проведення випробувань нових сільськогосподарських машин т знарядь.
Актуальність проблеми дисертаційної роботи визначається необхідністю значного прискорення процесу створення нових перспективних грунтообробних машин та процесу оптимізації параметрів їх агротехнічної дії. Таке прискорення можливе лише на основі впровадження математичних методів проектування, основою яких є геометричне моделювання агротехнічних процесів, заснованих на реології та взаємодії грунту з робочими поверхнями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: СПРЯЖЕНІ ПОВЕРХНІ В ГЕОМЕТРИЧНИХ МОДЕЛЯХ ФОРМОТВОРЕННЯ РОБОЧИХ ОРГАНІВ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок