Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТРИЦІ ГРІНА РІВНЯНЬ І СИСТЕМ ЕЛІПТИЧНОГО ТИПУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СТАТИЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ СКЛАДЕНИХ ТІЛ

МАТРИЦІ ГРІНА РІВНЯНЬ І СИСТЕМ ЕЛІПТИЧНОГО ТИПУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СТАТИЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ СКЛАДЕНИХ ТІЛ

Назва:
МАТРИЦІ ГРІНА РІВНЯНЬ І СИСТЕМ ЕЛІПТИЧНОГО ТИПУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СТАТИЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ СКЛАДЕНИХ ТІЛ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,58 KB
Завантажень:
124
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Левчук Сергій Анатолійович
УДК 539.3
МАТРИЦІ ГРІНА РІВНЯНЬ І СИСТЕМ ЕЛІПТИЧНОГО ТИПУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СТАТИЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ СКЛАДЕНИХ ТІЛ
01.02.04 - механіка деформівного твердого тіла
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Запоріжжя -2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькому державному університеті Міністерства освіти і науки України.
Наукові керівники:
доктор фізико-математичних наук, професор
Гавеля Сергій Павлович ;
кандидат технічних наук, доцент Сисоєв Юрій Олександрович,
Запорізький державний університет, доцент кафедри
прикладної математики, начальник науково-дослідницького сектора.
Офіційні опоненти:
доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Кузьменко Василь Іванович, Дніпропетровський національний університет, професор кафедри математичного моделювання;
доктор технічних наук, професор Верюжський Юрій Васильович, Національний авіаційний університет України, завідувач кафедри комп'ютерних технологій будівництва, директор Науково-дослідницького інституту механіки швидкоплинних процесів.
Провідна установа
Донецький національний університет, кафедра теоретичної та прикладної механіки Міністерства освіти і науки України, м. Донецьк.
Захист відбудеться " 19 " грудня 2002 р. о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.051.03 у Запорізькому державному університеті за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Запорізького державного університету за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66.
 
Автореферат розісланий " 15 " листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Сисоєв Ю.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний процес розвитку промисловості, будівництва, різних форм транспорту, гірничого діла та інших галузей економіки вимагає створення все більш складних технічних конструкцій, які, з врахуванням все зростаючих вимог до умов їх роботи та ускладнень, внаслідок набирають структури, часто складеної з елементів, які відрізняються своїми геометричними і фізичними параметрами. При розрахунку напружено-деформованого стану таких конструкцій широке застосування знаходять моделі складених оболонок складної форми, які піддані дії зовнішніх навантажень і температурного поля.
Якщо побудові аналітичних розв'язків рівнянь, що описують пружне деформування оболонок обертання присвячено цілий ряд робіт, то при розгляді статичного деформування складених оболонок є значно менше число розв'язаних задач. Це пояснюється збільшенням математичної і розрахункової складності останньої задачі в порівнянні з попередньою.
Моделювання напружено-деформованого стану елементів складних тонкостінних об'єктів складної структури за допомогою крайових задач для відповідних систем диференціальних рівнянь в багатьох випадках виявляється малоефективним. Річ у тому, що потрібні при цьому крайові значення шуканих величин залежать від усіх взаємодіючих між собою (переважно сусідніх) оболонкових елементів, так що їх попереднє визначення виявляється, взагалі кажучи, ускладненим. У зв'язку з цим, доцільним виявляється для особливо складних об'єктів застосовувати їх розчленування на підконструкції. При з'ясуванні взаємодії останніх можна використовувати як принципи методу скінченних елементів, так і методи потенціальних представлень. Ядра останніх можна розраховувати чисельно-аналітичними методами, що забезпечить надійні оцінки вірогідності результатів.
Практичне впровадження таких задумів підтверджується рядом робіт Д.В.Вайнберга, Я.М.Григоренко, С.П.Гавелі. Дані роботи дозволяють також скласти уявлення про припустимий рівень складності структури об'єктів, що розглядаються, і, в зв'язку з цим, про важливість подальших досліджень у даному напрямку.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Вибраний напрямок досліджень зв'язаний з науково-дослідницькою темою "Розробка та розвиток ефективних методів розрахунку процесу деформування і динамічних характеристик континуальних механічних систем на базі сучасної комп'ютерної технології" (№ ДР 0198004674.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МАТРИЦІ ГРІНА РІВНЯНЬ І СИСТЕМ ЕЛІПТИЧНОГО ТИПУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СТАТИЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ СКЛАДЕНИХ ТІЛ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок