Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оптимізація технологічного процесу інкубації яєць кросу "ІSA-WHІTE" в інкубаторах кімнатного типу

Оптимізація технологічного процесу інкубації яєць кросу "ІSA-WHІTE" в інкубаторах кімнатного типу

Назва:
Оптимізація технологічного процесу інкубації яєць кросу "ІSA-WHІTE" в інкубаторах кімнатного типу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,46 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ ТВАРИННИЦТВА УААН
СІДОРОВА
НАТАЛІЯ АРКАДІЇВНА
УДК 636.52/58. 082. 474:637.4
Оптимізація технологічного процесу
інкубації яєць кросу "ІSA-WHІTE"
в інкубаторах кімнатного типу
06.02.04 - технологія виробництва продуктів тваринництва
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Харків – 2005
Дисертація є рукопис
Робота виконана на кафедрі технології птахівництва та технічного сервісу у тваринництві Харківської державної зооветеринарної академії Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник:кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Рубан Борис Васильович,
Харківська державна зооветеринарна академія,
Міністерства аграрної політики України,
доцент кафедри технології птахівництва та технічного
сервісу у тваринництві.
Офіційні опоненти:доктор сільськогосподарських наук, професор
Іванов Володимир Олександрович,
Херсонський Державний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України,
завідувач кафедри морфології та фізіології сільськогосподарських тварин
кандидат сільськогосподарських наук,
старший науковий співробітник Пудов Віктор Якович,
Інститут птахівництва УААН старший науковий співробітник лабораторії технології виробництва
продукції птахівництва.
Провідна установа - Сумський національний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра технології виробництва продукції тваринництва, м. Суми.
Захист відбудеться " 19" жовтня 2005 року о " 10-00" годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 65.356.01 Інституту тваринництва Української академії аграрних наук за адресою: 62404, м. Харків, п/в Кулиничі, вул. 7-ї Гвардійської армії,11
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту тваринництва УААН (62404, м. Харків, п/в Кулиничі, вул. 7-й Гвардійської армії,11)
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Корх І.В.
 
Автореферат розісланий "14" вересня 2005 р.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Штучна інкубація яєць сільськогосподарської птиці є одним з найважливіших елементів процесу виробництва яєць і молодняка птиці.
В Україні для виробництва харчових яєць широко використовуються сучасні високопродуктивні кроси курей зарубіжної селекції, які в нових умовах істотно змінюють свої продуктивні і якісні характеристики, перш за все фізико-хімічні і біологічні властивості яєць, а також характер розвитку ембріонів при різних режимах інкубації.
В останні роки в Україну завозяться і використовуються інкубатори кімнатного типу, які призначені для закладки яєць великими партіями, застосовуються нові технології з комп'ютерною автоматизацією керування машинами і режимами інкубації. Однак постачаючи птицю та устаткування, зарубіжні фірми не дають необхідних параметрів і деталей технологічного процесу, які включають: температурно-вологісні режими протягом всього періоду ембріогенезу, даних про морфологічні якості яєць від курей різного віку, ефективних методів біологічного контролю й оцінки якості добового молодняка.
У той час вітчизняна практика інкубації яєць на фірмі "Голден Крос" в інкубаторах кімнатного типу свідчить, що при закладанні великих партій на початку періоду інкубації яйця не догріваються, у другій половині - перегріваються, а температурно - вологісний режим на останньому етапі ембріогенезу не відповідає вимогам щодо росту ембріонів. Відповідно, знижується виводимість яєць і вивід молодняка.
Разом з тим, потребують доопрацювання режими температури і вологості протягом усього періоду інкубації яєць, які включають прийоми підвищення виводимості курчат, оцінку добового молодняка враховуючи те, що ембріональний період у даного кросу більш тривалий, ніж у звичайної птиці яєчного напряму продуктивноcті. Усе це визначає актуальність теми і напрямок дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота є складовою частиною досліджень, які передбачені тематичним планом кафедри технології птахівництва та технічного сервісу у тваринництві Харківської державної зооветеринарної академії Міністерства аграрної політики України і є продовженням теми: “Розширення теоретичних знань з морфології, репродукції та годівлі сільськогосподарських птахів, як основи удосконалення методів підвищення їх продуктивності”, номер держреєстрації 01980000619.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Оптимізація технологічного процесу інкубації яєць кросу "ІSA-WHІTE" в інкубаторах кімнатного типу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок