Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ

Назва:
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,74 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство транспорту та зв’язку України
Національна академія наук України
Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури
Томана Марцін Томаш
УДК 681.3:658.56
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ
СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ
Спеціальність: 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Державному науково-дослідному інституті інформаційної інфраструктури Міністерства транспорту та зв’язку України і Національної академії наук України (м.Львів), а також в Академії інформатики та управління (м.Бєльско-Бяла, Польща)
Науковий керівник:
доктор технічних наук, ст. наук. співр.
Марецький Францішек, Академія інформатики та управління м.Бєльско-Бяла, Польща, канцлер
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Коростіль Юрій Мирославович, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім.Г.Є.Пухова НАН України, м.Київ,
провідний науковий співробітник
кандидат технічних наук, доцент
Батюк Анатолій Євгенович, Національний університет “Львівська політехніка”, доцент кафедри автоматизованих систем управління
Провідна установа:
Державне підприємство “Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут” Міністерства промислової політики України, м.Львів
Захист відбудеться 23 травня 2007 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.813.01 Державного науково-дослідного інституту інформаційної інфраструктури (79601, м.Львів, вул.Тролейбусна, 11).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного НДІ інформаційної інфраструктури (79601, м. Львів, вул. Тролейбусна, 11).
Автореферат розіслано 13.04.2007 р.
Вчений секретар Спеціалізованої вченої ради,
канд.техн.наук, ст.наук.співр. |
Опотяк Ю.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вищі навчальні заклади переживають значні організаційні зміни. Вартість навчання є значною і тому з’являються різні форми обмеження цієї вартості. Більшість навчальних закладів починають працювати за принципами ринку, а це означає, що навчальний заклад повинен постійно пропонувати цікавіші навчальні пропозиції, орієнтовані на індивідуальні особливості студента. Останнім часом значного розвитку зазнали також технології та системи підтримки дистанційного навчання. Це дає можливість добре керувати самим навчальним процесом, а викладачі мають відповідні засоби для підтримки такого процесу. Також з’явилися матеріали для студентів, які забезпечують навчання з використанням мережі Інтернет. Для прикладу, у Польщі з’явився урядовий проект, який передбачає, що 70% занять можуть здійснюватися у дистанційній формі.
Організація дистанційного навчання є доволі дорогим та трудомістким процесом. Проте останнім часом в ряді країн з’явилися і правові можливості, завдяки яким навчальні заклади мають можливість офіційно навчати через Інтернет. Однак, переважає думка, що неможливо повністю позбутись потреби у звичних заняттях. Тому дозволяється лише часткове проведення навчального процесу через Інтернет. Студент повинен мати певний основний контакт з навчальним закладом. Мінімальний контакт можна зберігати до проведення іспитів та консультацій. Сучасні системи підтримки складання розкладів занять, іспитів чи курсів не пристосовані до обмежень, які мають місце в процесі дистанційного навчання. Вони також не розраховані на значну індивідуальність навчального плану. Теоретично, у випадку дистанційного навчання, кожен студент може мати свій власний навчальний план. Це дає можливість краще використати ресурси навчального закладу і підвищити його конкурентну здатність.
Сучасний інструментарій для складання розкладів іспитів не враховує великої кількості обмежень, яка виникає при дистанційному навчанні. До найважливіших обмежень відносять індивідуалізацію навчального плану, врахування побажань студентів та ефективне використання обмежених ресурсів навчального закладу. Наявний інструментарій зосереджує свою увагу на складних алгоритмах знаходження розв’язків комбінаторних задач.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок