Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФЛЕЙТОВЕ МИСТЕЦТВО В МУЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ ЛЬВОВА ( 19-20 ст.)

ФЛЕЙТОВЕ МИСТЕЦТВО В МУЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ ЛЬВОВА ( 19-20 ст.)

Назва:
ФЛЕЙТОВЕ МИСТЕЦТВО В МУЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ ЛЬВОВА ( 19-20 ст.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,82 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національна музична академія України
ім. П. І. Чайковського
КАРПЯК АНДРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ
УДК 788. 5: 78.03 (477)
ФЛЕЙТОВЕ МИСТЕЦТВО
В МУЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ ЛЬВОВА ( 19-20 ст.)
Спеціальність 17.00.03 –Музичне мистецтво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата мистецтвознавства
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі духових та ударних інструментів Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.
Науковий керівник: доктор мистецтвознавства, професор Апатський Володимир Миколайович, Національна музична академія України імені П. І. Чайковського (м. Київ), кафедра духових та ударних інструментів
Офіційні опоненти: доктор мистецтвознавства, професор Давидов Микола Андрійович,
Національна музична академія України імені П. І. Чайковського (м.Київ), завідувач кафедрою народних інструментів
кандидат мистецтвознавства, професор Козаренко Олександр Володимирович, Львівська державна музична академія імені М. В. Лисенка,
кафедра композиції
Провідна установа: Одеська державна консерваторія
ім. А. В. Нежданової, кафедра
історії музики та музичної етнографії
 
Захист відбудеться “ 29 “ травня 2002 року о 15год.30хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.005.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук у Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського (01001, Київ-1, вул. Городецького, 1/3, 2-й поверх, ауд. 36.)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського за адресою: м. Київ-1, вул. Городецького, 1/3.
Автореферат розіслано “ 26 “ квітня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат мистецтвознавства, доцент І. М. Коханик
Загальна характеристика роботи.
Актуальність теми. Історія флейтового виконавства є однією зі складових частин історії музичного мистецтва. Флейтове виконавство у Львові має багаті традиції і досягнення, значення яких переростають локальні рамки. Порівняльний аналіз характерних рис музичного виховання та життя музикантів-флейтистів у різних історичних та соціально-економічних умовах, проведення паралелей з сучасним життям музикантів, намагання піднести престиж флейтового виконавства, а через нього інструментальної музики та музичного мистецтва в цілому, визначають актуальність даної роботи.
В порівнянні з іншими, більш вивченими галузями музичного мистецтва України, духове виконавство залишається найбільш недослідженою ділянкою. Значні досягнення та багата історія флейтового виконавства у Львові вимагають серйозного вивчення та висвітлення саме тепер, в іншому випадку, через лише фрагментарну та розрізнену інформацію, вони можуть бути просто втрачені. Сьогодні та в майбутньому завдяки таким дослідженням музиканти-духовики нашої країни зможуть спиратися не лише на окремі дослідження у сфері методики виконавства, що можуть дати лише конкретні навчальні поради, але й отримають можливість подивитися на досягнення виконавської майстерності з історичного погляду, що створить передумови більш грунтовного, творчого проникнення у свою професію.
Дослідження історії флейтового виконавства вносить також значний вклад у вивчення історії музичної культури Львова.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обрана тема дисертації розроблена згідно з планом науково-дослідної діяльності ЛДМА ім. М. В. Лисенка, планами кафедри духових та ударних інструментів НМАУ ім. П. І. Чайковського, включена до комплексної теми “Музичне виконавство: історія, теорія” (п. 18 Перспективного тематичного плану науково-дослідної діяльності НМАУ). Кафедра духових та ударних інструментів НМАУ поставила перед молодими науковцями, які працюють над дисертаціями, завдання розробити наукові основи курсу "Історія духового виконавства України". Одним з вкладів у виконання цієї наукової програми виступає дане дослідження.
Наукова новизна. Історія духового мистецтва у Львові – зовсім не вивчена галузь розвитку музичного мистецтва України. В книгах та підручниках, присвячених вивченню музичного життя Львова, відомості про музикантів-духовиків зустрічаються надзвичайно рідко.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФЛЕЙТОВЕ МИСТЕЦТВО В МУЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ ЛЬВОВА ( 19-20 ст.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок