Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗСУВОСТІЙКІСТЬ АСФАЛЬТОБЕТОНІВ НА БІТУМАХ, МОДИФІКОВАНИХ ПОЛІМЕРАМИ

ЗСУВОСТІЙКІСТЬ АСФАЛЬТОБЕТОНІВ НА БІТУМАХ, МОДИФІКОВАНИХ ПОЛІМЕРАМИ

Назва:
ЗСУВОСТІЙКІСТЬ АСФАЛЬТОБЕТОНІВ НА БІТУМАХ, МОДИФІКОВАНИХ ПОЛІМЕРАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,03 KB
Завантажень:
24
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Українська державна академія залізничного транспорту
Чугуєнко Сергій Анатолійович
УДК 625.85:620.176.25
ЗСУВОСТІЙКІСТЬ АСФАЛЬТОБЕТОНІВ НА БІТУМАХ,
МОДИФІКОВАНИХ ПОЛІМЕРАМИ
Спеціальність 05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Золотарьов Віктор Олександрович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри технології дорожньо-будівельних матеріалів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Жданюк Валерій Кузьмович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри будівництва і експлуатації автомобільних доріг;
кандидат технічних наук, доцент Беспалов Віталій Леонідович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, доцент кафедри будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра будівельних матеріалів та виробів, Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “16” лютого 2006 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.02 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м.Харків, майд.Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м.Харків, майд.Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “14” січня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, доцент Ватуля Г.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зсувостійкість асфальтобетону є одним з найважливіших показників якості асфальтобетонного покриття. Висока зсувостійкість асфальтобетону попереджає утворення на дорожньому покритті пластичних деформацій у вигляді хвиль, колій, напливів і в такий спосіб забезпечує рівність дорожнього покриття. У країнах Західної й Центральної Європи попередження пластичного деформування асфальтобетонних покриттів розглядається як важливе завдання, над рішенням якого постійно працюють вчені й виробничники. В Україні пластичні деформації є розповсюдженим різновидом руйнування асфальтобетонних покриттів.
Причинами накопичення пластичних деформацій в асфальтобетоні при високих температурах є зростаюча інтенсивність автомобільних перевезень і значні навантаження на вісь автомобіля. Нормативне навантаження на вісь у країнах ЄС становить 13,5 т, проти 11,5 т в Україні. Початок широкомасштабного будівництва в Україні автомагістралей, призначених для підвищення швидкості перевезень і транспортування важких вантажів, переводить проблему збереження рівності покриттів у розряд найбільш актуальних.
Підвищення зсувостійкості дорожніх асфальтобетонних покриттів до останнього часу досягалося за рахунок застосування середньо- і багатощебеневих асфальтобетонів (гранулометричні типи відповідно Б і А). Ефект підвищення зсувостійкості асфальтобетону, що забезпечується мінеральним кістяком, виявився недостатнім для вирішення проблеми, що розглядається. Це привело до необхідності пошуку можливостей підвищення зсувостійкості асфальтобетону за рахунок бітумного в'яжучого. Застосування з цією метою традиційних бітумів має обмежений характер, оскільки не дозволяє домогтися істотного підвищення міцності асфальтобетону без погіршення його низькотемпературної тріщиностійкості.
У цих умовах доцільно використовувати бітуми з добавками полімерів. Бітуми, модифіковані полімерами (БМП), відрізняються зниженою пенетрацією, підвищеною температурою розм'якшення й зниженою або, принаймні, такою ж, як у вихідного бітуму, температурою крихкості.
Це дозволяє забезпечити високу зсувостійкість асфальтобетону. Однак до цього часу системних досліджень, присвячених проблемі, що розглядається, й шляхам її вирішення, ні в Україні, ні в інших країнах СНД виконано не було.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗСУВОСТІЙКІСТЬ АСФАЛЬТОБЕТОНІВ НА БІТУМАХ, МОДИФІКОВАНИХ ПОЛІМЕРАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок