Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Ефективність транспортної системи промислового району в припортовому логістичному ланцюгу поставки зернових

Ефективність транспортної системи промислового району в припортовому логістичному ланцюгу поставки зернових

Назва:
Ефективність транспортної системи промислового району в припортовому логістичному ланцюгу поставки зернових
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,65 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Лямзін Андрій Олександрович
УДК 656.2.(043.3)
Ефективність транспортної системи промислового району в припортовому логістичному ланцюгу
поставки зернових
05.22.01 – транспортні системи
Автореферат

дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки Украиїни
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Губенко Володимир Костянтинович,
Приазовський державний технічний університет, завідувач кафедри „Технології міжнародних перевезень і логістика”, м. Маріуполь
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Нечаєв Григорій Іванович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, декан факультету логістики, м. Луганськ
кандидат технічних наук,
Енглезі Ірина Павлівна,
Донецький інститут автомобільного транспорту,
ректор, м.Донецьк.
Захист відбудеться 27 червня 2008 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.089.03. у Харківській національній академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської національної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул.Революції, 12
Автореферат розісланий _23_ травня 2008р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Линник І.Е.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Транспортні системи, їх засоби й технології забезпечують ефективність матеріальних потоків. Особливого значення транспорт набуває в системі зернового комплексу країни. Організацію транспортних технологій експорту та імпорту зернових культур, притаманні такі особливості як: концентрація вантажопотоків при накопиченні зернових культур на складських терміналах (прямий вантажопотік); розосередження і розпорошення за часом зворотніх (реверсивних) транспортних потоків від місць зберігання до терміналів портів, призначених для партіонного відвантаження зернових культур споживачам.
Розробка логістичного розподільчого центру (ЛРЦ) в промислово-транспортних вузлах підпорядковується цим особливостям. Про це свідчить досвід підприємства ТОВ „СРЗ” Маріупольського промислового району, коли в умовах завантаженості міських автотранспортних комунікацій і залізниці, необхідно знайти можливості для транспортного забезпечення експорту або імпорту зернових потоків. Вирішення такої проблеми ускладнюється маловивченою динамікою процесів формування вантажопотоків зернових і олійних культур (ЗіОК), відсутністю механізмів прогнозу що до рішень в управлінні рухом зерна, при тому маючі на увазі, що існуючі теоретичні методи не дають прямої відповіді для вирішення вищезазначеної проблеми.
Актуальність теми дослідження обґрунтовується необхідністю розробки методів і моделей для управління потоками ЗіОК через ЛРЦ з метою досягнення оптимальних показників організації цього виду перевезень.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконувалася згідно з Постановою кабінету міністрів України №1684 від 9 жовтня 2000р. «Про затвердження Концепції реформування транспортного сектору економіки» і згідно з «Концепцією розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на середньостроковий період до 2020 року» Міністерства транспорту України. Дисертаційна робота ґрунтується на результатах виконаних автором договірних науково-дослідних робіт: «Аналіз можливого обсягу переробки ЗіОК через ТОВ «СРЗ» м. Маріуполя» 2005р.; «Обґрунтовування транспортного розвитку нових територій порту з перспективою нарощування вантажопотоків (на прикладі Бердянського морського торгового порту)» договір 27/06 від 26.01.06 р. (Державна реєстрація № 0106U003730; Інв. № 0307U003331).
Мета та завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є забезпечення ефективності транспортної системи промислового району в припортовому логістичному ланцюзі поставки зерна (ПЛЛЗ) шляхом впровадження розроблених методів і алгоритмів скоординованої взаємодії ланцюгів мережі по показникам переробної здібності і пропускної спроможності ЛРЦ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Ефективність транспортної системи промислового району в припортовому логістичному ланцюгу поставки зернових

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок