Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ підвищення ЕФЕКТИВНОсті УПРАВЛІННЯ ПАРКОМ будівельних МАШИН

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ підвищення ЕФЕКТИВНОсті УПРАВЛІННЯ ПАРКОМ будівельних МАШИН

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ підвищення ЕФЕКТИВНОсті УПРАВЛІННЯ ПАРКОМ будівельних МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,30 KB
Завантажень:
356
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Шевцова Світлана Анатоліївна
УДК 69.05:658.5
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ підвищення ЕФЕКТИВНОсті УПРАВЛІННЯ ПАРКОМ будівельних МАШИН
Спеціальність 05.23.08 – технологія та організація промислового
та цивільного будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Млодецький Віктор Ростиславович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри менеджменту, маркетингу і управління проектами.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Білоконь Анатолій Іванович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури,
професор кафедри технології будівельного виробництва, декан будівельного факультету.
кандидат технічних наук Сердюк Василь Іванович, будівельна компанія "Сомпекс", директор.
 
Провідна установа: Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра організації і управління будівництвом Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 23 лютого 2006 року о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул.Чернишевського, а.
Автореферат розісланий 19 січня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв’язку з створенням у будівництві України господарського механізму ринкового типу виникає об’єктивна необхідність пошуку нових ефективних форм і методів управління парком будівельної техніки.
У даний час почав набувати розповсюдження вартісний менеджмент. Відповідно до даної концепції стратегічною метою управління організацією є не стільки одержання прибутку сьогодні, скільки збільшення інвестиційної вартості акціонерного капіталу, що забезпечує стабільність економічного стану в майбутньому.
Такий підхід дозволяє по-новому подивитися на організацію і показники, що традиційно застосовуються для оцінки ефективності її діяльності. Для обґрунтованого прийняття управлінських рішень необхідно розробити систему управління технічними ресурсами будівельної організації, що забезпечить максимальну їх ефективність у формуванні вартості підприємства в цілому.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження, подані в дисертації, виконувалися згідно з напрямками наукової роботи кафедри планування і організації виробництва Придніпровської державної академії будівництва та архітектури відповідно до програми науково-дослідної роботи "Розробка методів оцінки реалізуємості будівельних проектів і забезпечення їх необхідними ресурсами в умовах внутрішніх та зовнішніх обмежень ринкового середовища", № держреєстрації 0102U002366, затвердженої рішенням Вченої ради ПДАБА, протокол №6 від 25.12.2001 р. (рівень участі дисертанта – виконавець); кафедри менеджменту, маркетингу і управління проектами Придніпровської державної академії будівництва та архітектури відповідно до програми науково-дослідної роботи "Удосконалення менеджменту розвитку організацій та реалізацій проектів в умовах ринкової економіки", № держреєстрації 0103U003112, затвердженої рішенням Науково-технічної ради ПДАБА, протокол № 1 від 14.02.2001 р. (рівень участі дисертанта – виконавець).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є удосконалення процесу управління парком машин будівельної організації на основі організаційно-технологічних та вартісних критеріїв оцінки ефективності їх використання.
Досягнення поставленої мети забезпечується вирішенням наступних задач:
- аналіз теоретичних досліджень і розробок у галузі управління технічними ресурсами будівельної організації;
- обґрунтування впливу видів та величини зносу на вибір економічно доцільного терміну заміни будівельної техніки;
- розробка методики оцінки ефективності використання технічних ресурсів будівельної організації відповідно до програми робіт;
- встановлення критеріїв розподілу будівельних машин щодо виконання робіт на об’єктах будівництва;
- розробка методичних рекомендацій щодо раціоналізації якісного та кількісного складу парку машин будівельної організації відповідно до програми робіт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ підвищення ЕФЕКТИВНОсті УПРАВЛІННЯ ПАРКОМ будівельних МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок