Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕФОРМАТИВНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОБ'ЄКТІВ НА ОСНОВІ ПОЛІТОЧКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

ДЕФОРМАТИВНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОБ'ЄКТІВ НА ОСНОВІ ПОЛІТОЧКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

Назва:
ДЕФОРМАТИВНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОБ'ЄКТІВ НА ОСНОВІ ПОЛІТОЧКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,05 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Сидоренко Юлія Всеволодівна
УДК 514.18
ДЕФОРМАТИВНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОБ'ЄКТІВ НА ОСНОВІ ПОЛІТОЧКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Спеціальність 05.01.01-
Прикладна геометрія, інженерна графіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИІВ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти України
Науковий керівник: - доктор технічних наук, професор
Бадаєв Юрій Іванович,
Київська державна академія водного транспорту,
завідувач кафедри інформаційних технологій;
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, доцент
Пилипака Сергій Федорович,
Національний аграрний університет України,
завідувач кафедри нарисної геометрії, інженерної
та комп'ютерної графіки;
 
- кандидат технічних наук, доцент
Гриценко Іван Анатолійович,
головний конструктор САПР Київського державного
авіаційного заводу;
Провідна установа: Таврійська державна агротехнічна академія
Захист відбудеться “20”__вересня_2001р. о 14_годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03037 Київ-37, Повітрофлотський просп.,31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
252037 Київ-37, Повітрофлотський просп.,31.
Автореферат розісланий 19.08.2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _________________________ В.О.Плоский
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Геометричні перетворення є одним з найбільш поширених математичних апаратів деформативного конструювання геометричних об'єктів. Типовими задачами, що останнім часом все частіше постають при геометричному моделюванні є оперування геометричними об'єктами, які не мають точного математичного описання, керований синтез геометричних об'єктів необхідної форми за їх визначеними прототипами, отримання в процесі моделювання проміжних форм за відомими прообразом та образом перетворень, визначення закону перетворення, тощо. Ці та інші питання дозволяє вирішити запропонований в роботі спосіб деформативного конструювання, що грунтується на геометричному перетворенні простору, разом з яким перетворюється і геометричний об'єкт, що в ньому міститься.
Однією з обов'язкових умов наукової роботи в наш час є не тільки проведення фундаментальних та прикладних досліджень на високому рівні, але й доведення наукових розробок до стадії практичного їх використання. Автоматизовані системи суттєво збільшують продуктивність праці та змінюють її характер. Базою будь-якої системи деформативного моделювання повинен бути пакет програм опису та конструювання зовнішних геометричних форм об'єкта, що зазнав деформаційних змін. Це стосується як галузі моделювання технічних об'єктів, так і, наприклад, дослідження та обробки факторів, що пов'язані з навколишнім середовищем (інформація про розповсюдження екологічного забруднення), де необхідно моделювати стан середовища у поточний період часу (наприклад, крайки вигоряння під час пожежі), проводити оцінку та отримувати показники будь-якої точки місцевості. При цьому дедалі важливішою стає задача швидкого реагування на ситуацію, що склалась, коли необхідно за досить короткий час змоделювати за допомогою простих і наочних методів існуюче положення (наприклад, після аваріі або пожежі) з точки зору надання першої допомоги і зпрогнозувати наслідки того, що сталось.
Таким чином, при геометричному моделюванні об'єктів, що зазнали деформаційних змін, необхідно створити деякий керуючий аппарат на базі геометричних перетворень з можливістю зорового відстеження у реальному часі результатів своєї роботи, який дозволяє змінювати конфігурацію об'єкту в результаті певної сукупності дій, які є нескладними та інтуітивно зрозумілими користувачеві.
Виходячи з вищевикладеного, створення способу політочкових перетворень для цілей деформативного моделювання, який вирішує вищезазначені питання, є актуальним.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ДЕФОРМАТИВНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ОБ'ЄКТІВ НА ОСНОВІ ПОЛІТОЧКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок