Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обґрунтування параметрів пневматичної насадки пневмодезинсектора для збирання шкідників пасльонових культур

Обґрунтування параметрів пневматичної насадки пневмодезинсектора для збирання шкідників пасльонових культур

Назва:
Обґрунтування параметрів пневматичної насадки пневмодезинсектора для збирання шкідників пасльонових культур
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,39 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Кіровоградський національний технічний університет
Онопа Володимир Анатолійович
УДК 631.439.21
Обґрунтування параметрів пневматичної
насадки пневмодезинсектора для збирання шкідників пасльонових культур
05.05.11 - машини та засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кіровоград – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі сільськогосподарського машинобудування
Кіровоградського національного технічного університету
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Петренко Микола Миколайович,
Кіровоградський національний технічний університет,
перший проректор.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Пастушенко Сергій Іванович,
Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, проректор;
кандидат технічних наук, доцент
Бендера Іван Миколайович, Подільський державний аграрно-технічний університет, директор інституту механізації і електрифікації сільського господарства.
Захист відбудеться “ 20 “ червня 2008 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.073.01 у Кіровоградському національному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського національного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
Автореферат розісланий “17”травня 2008 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Каліч


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні виникла об`єктивна необхідність повернення втраченого за роки кризи іміджу однієї з провідних країн практичної екологізації захисту сільськогосподарських культур від шкідників як визначальної складової світової стратегії стійкого сільського господарства.
Така потреба мотивується державним курсом на інтеграцію в ЄС, вступом до СОТ та доцільністю входження України у світовий та Європейський ринки продуктів рослинництва і тваринництва, що виробляються за екологічними технологіями без використання засобів хімізації, або з мінімальним використанням хімічних препаратів.
Разом з тим сільське господарське виробництво України щорічно втрачає від шкідників, хвороб та бур’янів до 30 % валових зборів і, зокрема, картоплі до 35%.
Серед існуючих методів захисту сільськогосподарських культур від шкідників пневматичний – є одним із основних екологічно безпечних способів, рівень застосування якого суттєво впливає на продовольчу безпеку держави, якість харчування населення, а отже і здоров’я нації.
Існуючі робочі органи для боротьби з колорадським жуком екологічно чистим методом, потребують додаткового розвитку і вдосконалення. Це є важливим , але мало вивченим питанням, вирішенню якого і присвячена представлена робота.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Тема роботи пов‘язана з “Державною програмою виробництва технологічних комплексів машин і устаткування для сільського господарства, харчової і переробної промисловості на 1998-2005рр.” (п. 3.2.3), затвердженою Кабінетом Міністрів України 09.02.1998 року, протокол №5, та з тематичним планом НДДКР Кіровоградського національного технічного університету на 1996 рік “Розробка, виготовлення і випробування сільськогосподарських знарядь й механізмів” №53.283 від 01.03.1996р., тематикою Кіровоградського інституту агропромислового виробництва УААН “Інтегровані системи захисту сільськогосподарських культур від шкідливих організмів” №03.04-МВ/33-96 від 01.07.1997р., держбюджетною тематикою Кіровоградського державного технічного університету №28Б10 від 25.01.2001р. “ Розробка та впровадження енергозберігаючих і екологічно безпечних технологій вирощування високоякісної продукції рослинництва в умовах північного Степу України” (державний реєстраційний номер 0202U00676).
Метою даної роботи є підвищення ефективності збирання колорадського жука шляхом обґрунтування параметрів та режимів роботи всмоктувальних робочих органів машин для застосування екологічно чистих методів боротьби.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 



Реферат на тему: Обґрунтування параметрів пневматичної насадки пневмодезинсектора для збирання шкідників пасльонових культур

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок