Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ КОМБІНАТІВ з урахуванням узгодженості корпоративних інтересів

ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ КОМБІНАТІВ з урахуванням узгодженості корпоративних інтересів

Назва:
ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ КОМБІНАТІВ з урахуванням узгодженості корпоративних інтересів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,42 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
НУСІНОВА Яна Володимирівна
УДК 658.338.45:330.322.5
ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ
ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ КОМБІНАТІВ
з урахуванням узгодженості
корпоративних інтересів
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Турило Анатолій Михайлович,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічного аналізу та фінансів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Салига Сергій Якович,
Класичний приватний університет (м. Запоріжжя),
декан економічного факультету;


кандидат економічних наук, доцент
Шкарлет Сергій Миколайович,
Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права
МНТУ, доцент кафедри економіки підприємств.
Захист відбудеться 20 червня 2008 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.01 в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19, ауд. /409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий 19 травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В. М. Дереза


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. На теперішній час одним з найбільш актуальних питань управління гірничо-збагачувальними комбінатами є зростання вартості їх бізнесу, ключовим елементом якого є ступінь дотримання комбінатами базових принципів корпоративного управління. Тому особливого значення під час проведення оцінки діяльності гірничо-збагачувальних комбінатів набуває врахування інтересів усіх учасників корпоративного процесу (акціонерів, менеджерів, інших працівників тощо).
Питання оцінки економічної діяльності підприємств досліджувались у працях багатьох вітчизняних економістів: О. М. Алимова, О. І. Амоші, І. О. Бланка, О. М. Вакульчик, О. С. Галушко, С. Я. Салиги, В. М. Суторміної, А. М. Турило, М. Г. Чумаченко, А. О. Шершньова, а також російських та зарубіжних економістів: М. С. Абрютіної, І. Т. Балабанова, З. Боді, Є. Ф. Брігхема, Дж. К. Ван Хорна, А. Гершуна, П. Друкера, Н. Еквілайна, П. Етрілла, Р. Каплана, В. В. Ковальова, М. Н. Крейніної, В. В. Новожилова, Е.ікбахта, Р. Піндайка, Х. Рамперсада, В. П. Савчука, О. С. Стоянової, Е. Хелферта, А. Д. Шеремета та інших.
В існуючих працях недостатньо уваги приділено питанням врахування узгодженості корпоративних інтересів усіх зацікавлених осіб під час проведення оцінки діяльності підприємств. Зокрема, не визначена номенклатура витрат та виплат підприємств корпоративного типу, які повинні плануватися, виходячи з існуючих інтересів усіх учасників корпоративних відносин. Крім того, у цих роботах при оцінці економічної результативності діяльності підприємств не використовуються кількісні показники, які характеризують зміну економічного стану за період, у стабільності якого зацікавлені акціонери.
У зв’язку з цим, необхідною є розробка методичних підходів до оцінки економічної діяльності гірничо-збагачувальних комбінатів, яка забезпечує порівнянність економічних результатів їх діяльності за витратами й дивідендними виплатами та враховує зміну їх економічного стану за період. Це потребує поглиблення теоретичних досліджень у вказаному напрямку.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження за темою дисертації проводились у межах виконання науково-дослідної роботи «Удосконалення механізму управління персоналом Відкритого акціонерного товариства (ВАТ) «Міттал Стіл Кривий Ріг» шляхом розробки та впровадження корпоративної системи мотивації праці», яка виконувалась на кафедрі економіки, організації та управління підприємствами Криворізького технічного університету (м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ КОМБІНАТІВ з урахуванням узгодженості корпоративних інтересів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок