Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВОДООЧИЩЕННЯ (на прикладі ЦПВ)

ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВОДООЧИЩЕННЯ (на прикладі ЦПВ)

Назва:
ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВОДООЧИЩЕННЯ (на прикладі ЦПВ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,64 KB
Завантажень:
70
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
АВРАМЕНКО НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА
УДК 628.394
ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ
ТЕХНОЛОГІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВОДООЧИЩЕННЯ
(на прикладі ЦПВ)
Спеціальність 21.06.01 – Екологічна безпека
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, на кафедрі екології та технології рослинних полімерів
Науковий керівник:доктор хімічних наук, професор
ЖЕЛІБО ЄВГЕН ПЕТРОВИЧ,
Національна академія державної податкової служби України, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності та охорони праці | Офіційні опоненти:доктор технічних наук, старший науковий співробітник
КУПРІЄНКО ПЕТРО ЙОСИПОВИЧ, | Інститут прикладної електроніки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”,
провідний науковий співробітник лабораторії екотехнологій |
кандидат технічних наук
САГАЙДАК ІРИНА СТЕПАНІВНА
Київський економічний інститут менеджменту,
доцент кафедри менеджменту організацій
Провідна установа: | Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра водопостачання |
Захист відбудеться “14” листопада 2005 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.05 в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37, корп. 21, ауд. 209.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “КПІ” за адресою: 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “__5__” _жовтня_ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.002.05
к.т.н., професор |
Круглицька В.Я. |
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Відомо, що скиди промислових стічних вод (ПСВ) – один з найнебезпечних чинників погіршення якості водних об’єктів, завдяки яким природні гідроекосистеми України постійно втрачають свою здатність до самовідновлення. Тому в період загострення водноекологічних проблем та обмеженості коштів у підприємств на водоохоронні заходи важливе місце при виборі найбільш оптимальної технології очищення ПСВ займає оцінка її ефективності. Особливо це стає вирішальним для тих підприємств-забрудників, скиди яких відрізняються найбільшим вмістом небезпечних і шкідливих речовин.
Відомі способи оцінки ефективності технології очищення ПСВ не відповідають вимогам екологічної безпеки. Це, насамперед, стосується визначення екологічної ефективності очищення стоків. Невизначеність даного поняття призводить і до нерозуміння суті водоохоронної діяльності підприємств та відповідних дій, що, в свою чергу, впливає на екологічний стан природних гідроекосистем.
Тому розробка методології та методики еколого-економічної оцінки ефективності технології промислового водоочищення (ТПВ), що направлена на визначення балансу екологічних і економічних інтересів (суспільства і суб’єктів господарської діяльності), а також її апробація на підприємствах ЦПП і визначення способів оптимізації промислового водоочищення є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота пов’язана з науково-технічною програмою “Екологічно чисті технологічні процеси знешкодження та утилізації відходів”. Результати досліджень частково увійшли у держбюджетні теми науково-дослідної роботи “Розробка комплексної технології стабілізаційної обробки води для ресурсозберігаючих замкнутих систем водокористування” (державний реєстраційний номер 0104U03423), “Створення нових коагулянтів та флокулянтів для ресурсозберігаючих технологій очистки води та утилізації відходів” (державний реєстраційний номер 0203U008656) та в плани науково-дослідної роботи кафедри безпеки життєдіяльності та охорони праці Національної академії державної податкової служби України по напряму “Екологічний фактор оподаткування”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОМИСЛОВОГО ВОДООЧИЩЕННЯ (на прикладі ЦПВ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок