Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ НАДІЙНОСТІ І МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ВАЛОПРОВОДУ МАЛОТОННАЖНИХ СУДЕН ЗМІШАНОГО ПЛАВАННЯ

ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ НАДІЙНОСТІ І МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ВАЛОПРОВОДУ МАЛОТОННАЖНИХ СУДЕН ЗМІШАНОГО ПЛАВАННЯ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ НАДІЙНОСТІ І МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ВАЛОПРОВОДУ МАЛОТОННАЖНИХ СУДЕН ЗМІШАНОГО ПЛАВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,99 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Нгуен Мань Тхионг
УДК 629.12-233.12:543.2
ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ НАДІЙНОСТІ І МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ВАЛОПРОВОДУ МАЛОТОННАЖНИХ СУДЕН ЗМІШАНОГО ПЛАВАННЯ
Спеціальність
05.08.05 — суднові енергетичні установки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2001
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Одеському державному морському університеті.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Коваленко Олег Олександрович, Одеський державний морський університет, кафедра “Суднові енергетичні установки і технічна експлуатація”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ханмамедов Сергій Альбертович, Одеська
державна морська академія, завідувач кафедри
кандидат технічних наук,
Комраков Євген Микитович, СЖС “Україна”,
менеджер по організації інспекції
Провідна організація: Український державний морський технічний
університет ім. адм. Макарова
Захист відбудеться 21 лютого 2002 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої ради Д .106.01 в Одеській державній морській академії за адресою: 270029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці академії. Відзиви у двох примірниках за підписом, завіреним печаткою установи, просимо направляти ученому секретарю спеціалізованої ради за адресою академії.
Автореферат розісланий 30 грудня 2001 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради Д .106.01,
доктор технічних наук, професор | І.В. Капітонов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Система валопроводу являє собою один з найбільш відповідальних вузлів у судновій енергетичній установці, експлуатації якого приділяється особлива увага. Незважаючи на численні дослідження, присвячені питанню підвищення його експлуатаційної надійності, поломки валопроводу і відмови його деталей відбуваються все ж часто. Це пояснюється тим, що на роботу суднового валопроводу впливає багато факторів, у тому числі й різноманітні експлуатаційні фактори, що неточно враховані у розрахунках і експлуатації. Методи вирішення цієї задачі дотепер у практиці є наближеними, чисельними методами, при яких необхідно використовувати багато допущень і емпіричних даних. Однак у ряді випадків результати розрахунків стають не адекватними різноманітній дійсності експлуатації.
Крім того, експлуатаційні витрати на утримання суднового валопроводу складають значну частину загальних витрат на СЕУ. Проблема має особливе значення для В'єтнаму, де 85суден є малотоннажними суднами змішаного плавання, головним видом їх СЕУ є дизельна установка з прямою передачею двигун - валопровід - гребний гвинт, і де існує велике число старих суден віком 15-20 років, виготовлених за закордонними стандартами і досвідом. В експлуатації не завжди правильно оцінюється вплив різних факторів на роботу системи валопроводу: швидкості корозії, району плавання та інших експлуатаційних факторів. Внаслідок цього останніми роками відбувається багато аварій, пов'язаних з системою валопроводу, чого не було раніше.
Отже виникає необхідність розробки методу, що дозволяє оцінити вплив на роботу системи, таких факторів, як зміна жорсткості корпуса судна, зазорів і жорсткості підшипників тощо.
Можливості сучасної обчислювальної техніки дозволяють вирішити згадану задачу з більш повним урахуванням комплексу діючих факторів і одержати більш повну картину коливань і більш точний результат. Уточнений метод розрахунку корисний не тільки на стадії проектування, але й в експлуатації, наприклад, для вирішення задачі діагностики й ремонту, де можливість застосування існуючих методів дуже обмежена.
У зв'язку з вищесказаним розробка уточненого методу розрахунку коливань суднового валопроводу з використанням ЕОМ представляється безсумнівно актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота проводилася відповідно до пріоритетних напрямків розвитку техніки і використання ЕОМ у проектуванні і виробництві відповідно до наукової програми Міністерства будівництва В'єтнаму і Хайфонського державного морського університету (ХДМУ).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ НАДІЙНОСТІ І МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ВАЛОПРОВОДУ МАЛОТОННАЖНИХ СУДЕН ЗМІШАНОГО ПЛАВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок