Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ГОСТРИМИ ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ М’ЯКИХ ТКАНИН ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕПАРАТІВ ГЕНТАКСАН ТА ТРАУМЕЛЬ-С

ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ГОСТРИМИ ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ М’ЯКИХ ТКАНИН ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕПАРАТІВ ГЕНТАКСАН ТА ТРАУМЕЛЬ-С

Назва:
ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ГОСТРИМИ ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ М’ЯКИХ ТКАНИН ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕПАРАТІВ ГЕНТАКСАН ТА ТРАУМЕЛЬ-С
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,92 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’ Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. О.О. БОГОМОЛЬЦЯ
САЛІЄВА ЗАРІНА СЕЙРАНІВНА
УДК 617.52 : 577.127.4 : 616 – 08
ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ГОСТРИМИ ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ М’ЯКИХ ТКАНИН ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕПАРАТІВ ГЕНТАКСАН ТА ТРАУМЕЛЬ-С
1 4.01.22 – стоматологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ –2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі хірургічної стоматології Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгієвського МОЗ України.
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Безруков Сергій Григорович,
Кримський державний медичний університет ім. С.І.
Георгієвського МОЗ України, кафедра хірургічної стоматології,
завідувач
 
Офіційні опоненти:
- Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Тимофєєв Олексій Олександрович, Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, кафедра щелепно-лицевої хірургії, завідувач.
- доктор медичних наук, професор Григорчук Юрій Федорович, Харківський державний медичний університет МОЗ України, кафедра хірургічної стоматології, професор
Провідна установа: Українська медична стоматологічна академія МОЗ України (м. Полтава)
Захист дисертації відбудеться “_15_”_травня_ 2003 р. о 13.30_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.003.05 при Національному медичному університеті м. О.О. Богомольця МОЗ України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 1, стоматологічний корпус.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця МОЗ України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Зоологічна,1.
Автореферат розісланий “_13_” квітня____ 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.І. Остапко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Хворі із гнійно-запальними захворюваннями м’яких тканин щелепно-лицевої ділянки (ЩЛД) складають істотну частину від загальної кількості хірургічних стоматологічних хворих. Незважаючи на значні успіхи щелепно-лицевої хірургії в лікуванні хворих з флегмонами та абсцесами, зменшення кількості хворих з даною патологією не відмічається, більше того сьогодні спостерігається ріст таких захворювань [Ю.І. Бернадський, 1998; А.А. Тимофєєв, 1998; K. Oikarinen, 1998].
У клініці щелепно-лицевої хірургії запальні захворювання є одним із найбільш поширених видів патології. Останніми роками не тільки зросло число хворих з цими захворюваннями, але й поглибилась тяжкість перебігу флегмонозних процесів, що нерідко призводить до таких небезпечних для життя ускладнень, як медіастеніт, сепсис, тромбофлебіт вен обличчя і синусів головного мозку [Л.В. Харьков, 1997; Г.П. Рузин, 1998; Ю.Ф. Григорчук, 1998; А.А. Тимофеев, 2002] .
Основні труднощі в проблемі лікування гострих гнійно-запальних захворювань (ГГЗЗ), що розвиваються в щелепно-лицевій ділянці, полягають в їх несвоєчасній діагностиці, невірному прогнозуванні перебігу і, як наслідок, у використанні не раціонального комплексу лікування та в недостатньому контролі за його ефективністю [Н.Н. Бажанов, 1998; Ю.И. Бернадский, 1998; І.П. Ткаченко, 1998].
У попередні роки, особливо в період широкого використання антибіотиків, увагу спеціалістів було звернено, в першу чергу, на боротьбу з хроборотворними мікроорганізмами, що нерідко призводило до пригнічення реактивності організму [А.И. Трещинский, 1997; Deric D., 1998]. Сьогодні не викликає сумнівів той факт, що рановий процес слід розглядати в безпосередньому зв’язку із загальним станом організму. Загоєння гнійних ран, у тому числі після розкриття абсцесів і флегмон, є одним з адаптаційно-компенсаторних механізмів макроорганізму і знаходиться в прямій залежності від стану його захисних сил [И.Н. Хуторянский, А.Я. Тайченачев, 1999].
Все це вказує на необхідність подальшого пошуку методів і засобів для підвищення ефективності лікування хворих із ГГЗЗ м’яких тканин у ЩЛД.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ГОСТРИМИ ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ М’ЯКИХ ТКАНИН ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕПАРАТІВ ГЕНТАКСАН ТА ТРАУМЕЛЬ-С

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок