Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОЕКТУВАННЯ МУЛЬТИСЕРВІСНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ПРИ САМОПОДІБНИХ ВХІДНИХ ПОТОКАХ

ПРОЕКТУВАННЯ МУЛЬТИСЕРВІСНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ПРИ САМОПОДІБНИХ ВХІДНИХ ПОТОКАХ

Назва:
ПРОЕКТУВАННЯ МУЛЬТИСЕРВІСНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ПРИ САМОПОДІБНИХ ВХІДНИХ ПОТОКАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,79 KB
Завантажень:
388
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Самір Махмуд Мохамед Канаан
УДК 621.391
ПРОЕКТУВАННЯ МУЛЬТИСЕРВІСНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ПРИ САМОПОДІБНИХ ВХІДНИХ ПОТОКАХ
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Телекомунікаційні системи” Харківського національного університету радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат технічних наук
Агеєв Дмитро Володимирович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
докторант
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Краснобаєв Віктор Анатолійович,
Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенко,
професор кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій
кандидат технічних наук
Дуравкін Євген Володимирович,
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,
доцент кафедри теоретичної та прикладної інформатики
Захист відбудеться “17” жовтня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 64.052.03 при Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна 14, ауд. 13.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166 м. Харків, пр.Леніна,14.
Автореферат розісланий “20” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Безрук


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. На сучасному етапі спостерігається швидкий розвиток галузі телекомунікації, який полягає в швидкій зміні поколінь техніки, причому швидкість цього розвитку останнім часом постійно збільшується. Одним з стимулів цього розвитку є зростання вимог до якості надання послуг та зростання розмаїтості видів інформації, що передаються, як то: дані, мова, відеоінформація реального часу.
В Украйні розвиток галузі телекомунікації задається Комплексною програмою створення ЄНСЗ України, яка передбачає перехід к мультисервісним телекомунікаційним системам, що побудовані згідно концепції NGN (Next Generation Network). Технології, застосування яких, передбачає концепція NGN на сучасний момент є найбільш досконалими. В той же час спостерігається випередження розвитку технічних засобів відносно розвитку методів проектування, що є однією з актуальних проблем сучасний телекомунікаційних систем. До цих пір при проектуванні сучасних телекомунікаційних систем застосовуються методи теорії телетрафіка, що є однієї з галузей теорії масового обслуговування. Дана теорія добре описує процеси, що відбуваються в таких системах, як телефонні мережі, побудованих за принципом комутації каналів. Найпоширенішою моделлю потоку викликів (даних) у теорії телетрафіка є найпростіший потік (стаціонарний ординарний потік без післядії), який також має назву стаціонарний пуассоновський потік.
Однак, в 1993 році група американських дослідників W.Leland, M.Taqqu, W.Willinger і D.Wilson вивчили трафик в інформаційній мережі корпорації Bellcore і виявили, що потоки мають зовсім іншу структуру, чим прийнято в класичній теорії телетрафіка. Класична модель не враховує такі властивості інформаційних потоків як: висока пачечність, наявність довгочасових залежностей, розподілу з важкими хвостами, повільно спадаюча дисперсія при збільшені масштабу часу спостереження та усереднення. У результаті теоретичний розрахунок параметрів телекомунікаційної системи, призначеної для обслуговуванні такого трафіка, по класичних формулах дає некоректні й невиправдано оптимістичні результати. Останні дослідження в галузі телетрафіка показали, що більш адекватними моделями є моделі самоподібного (фрактального) потоку, які враховують вказані вище властивості інформаційних потоків. Останнє збільшує кількість параметрів, що описують ці інформаційні потоки, які в даний момент не застосовуються при математичному моделюванні цих процесів класичними моделями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОЕКТУВАННЯ МУЛЬТИСЕРВІСНИХ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ПРИ САМОПОДІБНИХ ВХІДНИХ ПОТОКАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок