Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Технологічне забезпечення точності виготовлення керамічних розпилювачів

Технологічне забезпечення точності виготовлення керамічних розпилювачів

Назва:
Технологічне забезпечення точності виготовлення керамічних розпилювачів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,28 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Тернопільський державний технічний університет
імені івана пулюя
Городецький іван миколайович
УДК 621.647.03:621.715.4
Технологічне забезпечення точності виготовлення керамічних розпилювачів
05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Львівському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Василенко Ігор Іванович,
Львівський державний аграрний університет, професор кафедри "Технологія металів, метрологія та стандартизація".
 
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Петрина Юрій Дмитрович,
Івано-Франківський національний технічний універ-ситет нафти і газу, завідувач кафедрою "Технологія нафтогазового машинобудування";
кандидат технічних наук, доцент
Стойко Ігор Іванович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, доцент кафедри "Менеджмент підприємницької діяльності".
Провідна установа: Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут",
кафедра "Технологія машинобудування",
Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться "15" березня 2007 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.052.03 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
Автореферат розісланий “ 14 ” лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Данильченко Л.М.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Стан розвитку технологічних процесів у машино-будуванні, зокрема сільськогосподарському, вимагає істотного покращання експлуата-цій--них і технологічних параметрів машин та пристроїв, які б забез-печили високу конструктивну якість заготовок, деталей і відповідно робочих органів машин, дали змогу підвищити продуктивність праці та ефективність виробництва, поліпшити якість продукції, зменшити собівартість її виготовлення. Зокрема, важливе місце належить науково-технічній задачі, пов’язаній з розроб-ленням і вдосконаленням технологічних процесів (ТП) виготовлення керамічних щілинних розпилювачів (РП) – робочих органів машин для хімічного захисту – обприскувачів, призначених для інтегрованого хімічного захисту рос-лин, оскільки від якості їх виготовлення залежить економічність і екологічність технологічних операцій, що забезпечують поширення пестицидів у природному середовищі. В Україні більше 20 млн. га сільськогосподарських угідь щороку обробляють отрутохімікатами з використанням РП, і, як свідчить перевірка обприскувачів, найбільше конструктивно-технологічних недоліків припадає саме на РП.
На даний час керамічні РП виготовляють на універсальному устаткуванні з використанням ручної праці під час формоутворення заготовок розпилювачів (ЗРП); формувальні елементи (ЕФ), які визначають точність складних робочих поверхонь, виготовляють індивідуально, що відповідно призводить до зниження точності виготовлення РП, збільшення витрат матеріалів і затрат праці тощо.
Тому актуальними є задачі технологічного забезпечення точності РП, які повинні вирішуватися за рахунок розроблення нових пристроїв для підвищення точності ЕФ, дослідження параметрів формоутворення ЗРП, проектування устаткування і ТП виготовлення РП, використання елементів автоматизації одночасно з розробленням методів додаткового контролю якості ЗРП для зниження трудомісткості і витрат енергії у масовому виробництві РП.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами та темами. До-слі--дження проводилися відповідно до науково-технічних програм, що входять до затвердженої Кабінетом Міністрів України “Програми виробництва технологічних комплексів машин і обладнання для агропро-мислового комплексу на 1998-2005 роки” і згідно з тематичним планом науково-дослідних робіт Львівського державного аграрного університету (тема № 0100U002333 – "Розробка, впровадження енергозберігаючих механізованих процесів, технологій і систем аграрного виробництва та технічних засобів їх реалізації (дослідження технологічних процесів виготовлення керамічних щілинних розпилювачів підвищеної якості для інтегрованого захисту рослин)".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Технологічне забезпечення точності виготовлення керамічних розпилювачів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок