Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА АНТИКРИЗОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ВУГЛЕДОБУВНИХ ПІДПРИЄМСТВ

ОЦІНКА АНТИКРИЗОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ВУГЛЕДОБУВНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОЦІНКА АНТИКРИЗОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ВУГЛЕДОБУВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,03 KB
Завантажень:
501
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
БЄЛОЗЕРЦЕВ ОЛЕГ ВАЛЕРІЙОВИЧ
УДК 622.33.013 + 658.155
ОЦІНКА АНТИКРИЗОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ВУГЛЕДОБУВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донбаському гірничо-металургійному інституті Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ).
доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, Акмаєв Анатолій Ісайович,
Донбаський гірничо-металургійний інститут Міністерства освіти і науки України, перший проректор, завідувач кафедри економіки і управління.
Науковий керівник
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Червова Лідія Георгіївна, Інститут економіки промисловості НАН України, завідуюча відділом проблем управління виробництвом (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Шаріпова Ольга Сергіївна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (м. Луганськ).
Провідна установа – Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту у виробничій сфері (м. Донецьк).
Захист відбудеться 26 лютого 2004 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ – 34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ – 34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 23 січня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід України від планової до ринкової економіки змінив як зовнішнє, так і внутрішнє середовище функціонування підприємств. Закладаючи потенціал майбутнього економічного зростання країни, на первісному етапі перехідний період супроводжується розвитком кризових явищ, що зумовлює необхідність пошуку надійних механізмів забезпечення стійкої роботи підприємств у цей період.
Особливе значення застосування процедур антикризового управління має для промислових підприємств тих галузей, які є стратегічно важливими для економічної безпеки України. Однією з таких галузей є вугільна, яка здатна забезпечити в даний час і в доступній для огляду перспективі потреби енергетики й економіки власним енергоносієм - вугіллям, запаси якого становлять 95,4% загального обсягу запасів органічного палива країни. Разом з тим дослідження динаміки економічних процесів у вугільній галузі, яка має стратегічне значення в вирішенні енергетичних питань, дозволило виявити негативні тенденції, що характеризують розвиток соціально-економічної кризи. Кризовий стан більшості вугледобувних підприємств, висока інерційність і складність адаптації вугільної галузі до ринкових умов господарювання визначили доконечну потребу проведення процедур антикризового управління на вугледобувних підприємствах. Досягнення цієї важливої мети обумовлює не тільки закриття збиткових шахт, але й максимальне використання вугледобувними підприємствами наявного антикризового потенціалу та пошук стратегічних напрямків його посилення.
Однак питанням дослідження особливостей формування таких потенційних можливостей на вугледобувних підприємствах у період реструктуризації вугільної галузі і їхньої кількісної оцінки приділяється недостатню увагу як у теоретичному, так і в практичному аспектах. Складність рішення питань оцінки антикризового потенціалу вугледобувних підприємств і його використання, недосконалість наукової, методичної та практичної бази обґрунтування вибору стратегій розвитку й посилення антикризового потенціалу в процесі виходу з кризи зумовили актуальність теми дисертаційної роботи та її практичне значення для подальшого розвитку шахт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОЦІНКА АНТИКРИЗОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ВУГЛЕДОБУВНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок