Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АДАПТАЦІЯ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ДО ВИМОГ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

АДАПТАЦІЯ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ДО ВИМОГ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Назва:
АДАПТАЦІЯ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ДО ВИМОГ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,83 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
На правах рукопису
ДМИТРЕНКО Геннадій Васильович
УДК 351.731:336.22(477):061.1ЄС
АДАПТАЦІЯ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ДО ВИМОГ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
25.00.02 - механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з державного управління
КИЇВ - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної політики Національної Академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
РОМАНЮК Ольга Панасівна,
доцент кафедри економічної політики
Національної академії державного управління
при Президентові України
Офіційні опоненти: доктор наук з державного управління,
Заслужений діяч науки і техніки України,
професор
ШАМРАЙ Василь Олександрович,
Академія державної податкової служби України
 
кандидат наук з державного управління,
БІЛОУС Віктор Тарасович,
Державна Податкова Адміністрація,
начальник департаменту по боротьбі з корупцією
Провідна установа - Київський національний економічний університет,
кафедра макроекономіки та державного управління,
м. Київ.
Захист відбудеться 07.10.2004 о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: м.Київ-57, вул.Ежена Потьє, 20.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: м.Київ-57, вул.Ежена Потьє, 20.
Автореферат розісланий06.09.2004__року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К.Майборода
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Глобалізаційні процеси, які відбуваються у світовій політиці та економіці, призводять до встановлення тісного політичного діалогу між окремими країнами й регіонами світу, а також до поглиблення міжнародних господарських зв'язків. Сьогодні країни інтегруються заради збереження миру та забезпечення економічного процвітання. Найбільшими й найпотужнішими інтеграційними об'єднаннями у світі є Світова Організація Торгівлі (СОТ) і Європейський Союз (ЄС), метою створення якого якраз і є сприяння економічному добробуту, підвищення життєвого рівня народів Європи, зміцнення миру й свободи та створення стійкого союзу народів Європи.
Згідно з Посланням Президента України до Верховної Ради України "Європейський вибір. Концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002-2011 роки" орієнтація України на інтеграцію в Європейський Союз, інші євроатлантичні структури є основою стратегії економічного й соціального розвитку нашої держави на наступні десять років.
Європейський вибір для України - це широке концептуальне бачення, яке не обмежується суто географічним поняттям. Це, насамперед, вибір шляху розвитку в напрямку європейської цивілізаційної моделі, реалізація якого покликана сприяти прогресу в усіх сферах життєдіяльності суспільства й держави.
Україна має достатній потенціал, щоб здійснити прорив до нових технологій в промисловому виробництві, до нових відносин у сфері економіки, до нових поглядів на якість і рівень життя, до соціально-культурної інтеграції нашого народу в європейське співтовариство.
У широкому розумінні поняття "зробити європейський вибір" означає - зосередити пріоритетні зусилля на розвитку внутрішнього потенціалу та забезпечити його якомога ефективну реалізацію в напрямку досягнення європейських цінностей.
У ході "розширення" Європи на Схід стратегічною метою України є підвищення національних стандартів життя і демократичних засад до рівня європейських, що сприятиме вступу нашої країни до Європейського Союзу.
Європейський вибір України зумовлений усвідомленням інтеграції як фактора сприяння державній незалежності, безпеці, політичній стабільності, економічному розвитку, інтелектуальному прогресу, відновленню європейської сутності країни. Ставлячи перед собою мету інтеграції до європейських структур, Україна усвідомлює, що західним державам належить провідна роль у сучасній міжнародній системі, зокрема у всесвітньому економічному комплексі й в міждержавних інституційних механізмах управління глобальними і регіональними процесами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: АДАПТАЦІЯ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ ДО ВИМОГ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок