Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Облік і контроль витрат у громадському харчуванні в умовах ринкової економіки

Облік і контроль витрат у громадському харчуванні в умовах ринкової економіки

Назва:
Облік і контроль витрат у громадському харчуванні в умовах ринкової економіки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,62 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Новодворська Вікторія Вікторівна
УДК 657.471:658.8
Облік і контроль витрат
у громадському харчуванні
в умовах ринкової економіки
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному
університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі фінансового аналізу і контролю.
Науковий керівник : доктор економічних наук, професор,
Білуха Микола Тимофійович,
Київський національний торговельно-економічний
університет, професор кафедри фінансового аналізу і контролю
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Осадчий Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
кандидат економічних наук, професор,
Савченко Володимир Якович,
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри аудиту
 
Провідна установа: Львівська комерційна академія Укоопспілки України, кафедра аудиту, м. Львів
Захист відбудеться 14.05.2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ-156, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ-156, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 12.04.2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виконання соціальних програм підвищення добробуту народу України в умовах ринкової економіки залежить від розвитку галузей національної економіки, які виробляють продукцію народного споживання, виконують роботи і надають послуги. До такої сфери діяльності відноситься і громадське харчування підприємства якого, виробляють продукцію масового споживання і реалізують її населенню на внутрішньому ринку. Ринкові відносини вносять зміни до форм власності підприємств громадського харчування. Утворюються підприємства приватні, акціонерні, колективні, збереглися підприємства комунальної власності. Головною метою підприємств громадського харчування є отримання прибутку, але це нерідко досягається, почасти нехтуючи задоволення соціальних і економічних потреб населення. Значна частина суб’єктів господарювання даної сфери діяльності працює збитково, решта, не витримуючи конкуренції на ринку, стає банкрутами. Дослідження показують, що підприємства громадського харчування при визначенні ціни на продукцію і послуги не калькулюють їх собівартості, припускають волюнтаризм у ціноутворенні, порушують методологію обліку і контролю.
Органи захисту прав споживачів виявляють факти виготовлення і реалізації недоброякісної продукції підприємствами громадського харчування, порушення норм закладки сировини і технології продукції власного виробництва, встановлення необґрунтовано високих цін на продукцію, завдають шкоди споживачам.
Відзначені недоліки і порушення нормативно-правових актів в управлінні громадським харчуванням обумовили обрання теми дослідження, її актуальність, економічне і соціальне значення.
Проблеми економіки та управління громадським харчуванням, в тому числі облік і контроль витрат, знайшли відображення у працях вітчизняних економістів М.Т.Білухи, Ю.А.Вериги, І.О.Бланка, А.В.Головача, В.П.Завгороднього, Р.М.Косміної, М.В.Кужельного, В.Г.Линника, А.А.Мазаракі, В.В.Мови, В.О.Озерана, Ю.І.Осадчого, В.С.Рудницького, В.Я.Савченка, В.В.Сопка, Б.Ф.Усача, В.О.Шевчука та ін. Нові економічні відносини, що склалися у суспільстві з ринковою економікою, потребують подальшого розвитку економічної науки в сфері громадського харчування, зокрема, обліку і контролю витрат діяльності.
Облік і контроль витрат у громадському харчуванні і калькулювання собівартості продукції власного виробництва та її реалізації, як показують дослідження, потребують суттєвого вдосконалення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 



Реферат на тему: Облік і контроль витрат у громадському харчуванні в умовах ринкової економіки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок