Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ СТАЛЕБЕТОННИХ КОЛОН ПРИ СИЛОВИХ І ІНТЕНСИВНИХ ТЕМПЕРАТУРНИХ ВПЛИВАХ

НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ СТАЛЕБЕТОННИХ КОЛОН ПРИ СИЛОВИХ І ІНТЕНСИВНИХ ТЕМПЕРАТУРНИХ ВПЛИВАХ

Назва:
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ СТАЛЕБЕТОННИХ КОЛОН ПРИ СИЛОВИХ І ІНТЕНСИВНИХ ТЕМПЕРАТУРНИХ ВПЛИВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,82 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
 
 
ЖАКІН ІВАН АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 624.012:536.4:614.841.33
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ СТАЛЕБЕТОННИХ КОЛОН
ПРИ СИЛОВИХ І ІНТЕНСИВНИХ ТЕМПЕРАТУРНИХ ВПЛИВАХ
Спеціальність 05.23.01 – будівельні конструкції,
будівлі і споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельної механіки і гідравліки Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник –
доктор технічних наук, професор
Чихладзе Елгуджа Давидович,
завідувач кафедри будівельної механіки і гідравліки
Української державної академії залізничного транспорту.
Офіційні опоненти:
-
доктор технічних наук, професор
Яременко Олександр Федорович,
завідувач кафедри будівельної механіки Одеської
державної академії будівництва і архітектури;
кандидат технічних наук, доцент
Григор’ян Борис Бахшийович,
професор кафедри пожежної тактики
і аварійно-рятувальних робіт
Черкаського інституту пожежної безпеки
імені Героїв Чорнобиля.
Провідна установа
-
Харківський державний технічний університет
будівництва і архітектури, Міністерство освіти і науки
України, кафедра залізобетонних і кам'яних конструкцій.
Захист відбудеться 9 грудня 2004 р. о 1410 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий 3 листопада 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, доцент Ватуля Г.Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із самих небезпечних впливів на споруди є пожежа, що може виникнути як від недбалого чи неграмотного поводження з вогнем, електроустаткуванням, речовинами, що легко займаються, так і при різних надзвичайних ситуаціях – глобальних чи локальних катаклізмах природного, антропогенного чи техногенного характеру. Особливо слід зазначити зрослу останнім часом небезпеку пожеж, викликаних терористичними актами.
Число пожеж в усьому світі щорічно зростає. У середньому щогодини у вогні пожежі гинуть 1-3 особи, одержують важкі каліцтва 10-12 осіб. Збитки від руйнування несучих конструкцій під час пожежі складають 13-18% загального збитку. Це створює необхідність удосконалювання і розвитку нормативної бази в області протипожежного захисту. Забезпечення пожежної безпеки будівельних об'єктів є складною комплексною задачею, що вирішується спільними зусиллями конструкторів, матеріалознавців і фахівців пожежної справи. Особлива роль тут приділяється конструктивній безпеці споруд, що виражається в забезпеченні вогнестійкості несучих конструкцій, у першу чергу колон, а також їх вогнезбереженні після пожежі. На підставі сказаного підвищення умов пожежної безпеки несучих елементів і всієї споруди в цілому шляхом розробки принципів і методів оцінки їхньої вогнестійкості є важливою державною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота була виконана в рамках наукової теми “Розробка способів посилення аварійних та передаварійних споруд та методів оцінки їх несучої здатності після посилення з урахуванням реальних властивостей матеріалів”, реєстраційний номер 0102V002542 – 02. Особистий внесок – чисельні розрахунки несучої здатності бетонних колон у сталевій обоймі.
Мета дослідження полягає у розробці методики розрахунку на силові й температурні впливи сталебетонних колон із суцільним й кільцевим поперечними перерізами, а також бетонних колон круглого перерізу при різних умовах обпирання.
Задачі дослідження – розробити математичний й обчислювальний апарат для визначення вогнестійкості бетонних і сталебетонних колон; провести чисельні дослідження вогнестійкості зазначених конструкцій із установленням впливу розмірів перерізу, відсотка армування, міцності бетону, виду теплового захисту, товщини захисного шару.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ СТАЛЕБЕТОННИХ КОЛОН ПРИ СИЛОВИХ І ІНТЕНСИВНИХ ТЕМПЕРАТУРНИХ ВПЛИВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок