Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> державна молодіжна політика в контексті європейського вибору України: механізми реалізації

державна молодіжна політика в контексті європейського вибору України: механізми реалізації

Назва:
державна молодіжна політика в контексті європейського вибору України: механізми реалізації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,37 KB
Завантажень:
205
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
У “Вступі” обгрунтовано актуальність досліджуваної теми, розкрито с
тупінь її наукової розробки, визначено мету та завдання дослідження, ох
арактеризовано методологічні засади дисертації, розкрито наукову нов
изну, з’ясовано питання теоретичної та практично


Одеський регіональний інститут
державного управління
Національної академії Державного управління
при Президентові України
СТОРОЖУК Руслана Петрівна
УДК 329.78
державна молодіжна політика в контексті європейського вибору України: механізми реалізації
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Одеса – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | кандидат історичних наук, доцент
КРИВЦОВА Валентина Михайлівна,
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
завідувач кафедри європейської інтеграції.
Офіційні опоненти: | доктор соціологічних наук, професор
ОНІЩУК Віталій Михайлович,
Інститут соціальних наук Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова,
завідувач кафедри соціології;
кандидат наук з державного управління
КРИВАЧУК Людмила Федорівна,
Львівська державна фінансова академія,
доцент кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін.
Захист відбудеться “13” грудня 2007 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22, к.212.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22
Автореферат розісланий “12” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.М.Безверхнюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Можливості успішного економічного розвитку завжди визначались вихованням, освітою, відповідними вимогам часу, соціалізацією молодого покоління, здатного не лише адаптуватися до умов, які змінюються, а і бути готовим підтримати і розвивати позитивні начала в економічному, політичному, соціальному житті суспільства. Суспільство в особі держави визначає через молодіжну політику статус, місце і роль підростаючого покоління у світі, що змінюється, а разом з тим – майбутнє людського потенціалу.
Дослідження механізмів реалізації молодіжної політики в Україні є актуальним напрямком наукових пошуків, що зумовлено демократизацією суспільства, пріоритетністю прав людини для держави, реформуванням соціальної і політичної сфер, процесами глобалізації та європейської інтеграції. Погіршення становища молоді, ускладнення процесів її соціалізації вимагають вдосконалення політики держави щодо молодого покоління.
Своєрідність процесу формування та реалізації державної молодіжної політики в Україні полягає в тому, що і владним інститутам, і інститутам громадянського суспільства необхідно враховувати особливості вітчизняних традицій у роботі з молоддю, які склалися історично, сучасні потреби молодих громадян, суспільства, держави з урахуванням курсу України на європейську інтеграцію.
Актуалізує пропоноване дослідження і той факт, що науково обґрунтована державна молодіжна політика в Україні тільки починає формуватися. Постановці та вирішенню даної проблеми сприяє системне дослідження європейського досвіду реалізації молодіжної політики.
Суспільна значимість проблеми, що розглядається, дає можливість узагальнити досвід, поглибити теоретичні уявлення, дати практичні рекомендації щодо вдосконалення національної моделі державної молодіжної політики та механізму її реалізації.
Реалізація державної молодіжної політики ґрунтується на значній кількості нормативно-правових актів та аналітичних документів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: державна молодіжна політика в контексті європейського вибору України: механізми реалізації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок