Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: ПОШИРЕННЯ МАГНІТОПРУЖНИХ ХВИЛЬ ЗСУВУ В РЕГУЛЯРНО-ШАРУВАТИХ МАГНІТОСТРИКЦІЙНИХ СЕРЕДОВИЩАХ

Загрузка...

ПОШИРЕННЯ МАГНІТОПРУЖНИХ ХВИЛЬ ЗСУВУ В РЕГУЛЯРНО-ШАРУВАТИХ МАГНІТОСТРИКЦІЙНИХ СЕРЕДОВИЩАХ / сторінка 8

Назва:
ПОШИРЕННЯ МАГНІТОПРУЖНИХ ХВИЛЬ ЗСУВУ В РЕГУЛЯРНО-ШАРУВАТИХ МАГНІТОСТРИКЦІЙНИХ СЕРЕДОВИЩАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,99 KB
Завантажень:
161
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
конф. ім. акад. М. Кравчука (16-19 травня 2002 р., Київ). – Матеріали конференції. – С. 214.
2.
Шульга М.О., Левченко В.В., Ратушняк Т.В. Застосування гамільтонового формалізму в теорії магнітостатичних хвиль в періодичних феримагнітних структурах // Вісник Донецького університету. Сер. А. – 2002. – Вип. 1. – С. 136 – 140.
3.
Шульга М., Левченко В., Ратушняк Т. Застосування гамільтонового формалізму в теорії магнітопружних хвиль зсуву в періодичних феромагнітних структурах // Математичні проблеми механіки неоднорідних структур. – Львів, ІППММ НАНУ, 2003. – С. 361 – 363.
4.
Шульга М.О., Левченко В.В., Ратушняк Т.В. Поверхностные магнитоупругие волны сдвига в периодической структуре металл-феррит-диэлектрик // Прикл. механика. – 2003. – 39, № 11. – С. 68 – 73.
5.
Ратушняк Т.В. Вплив структурних параметрів на затухання амплітуд поверхневих магнітопружних хвиль в регулярно-шаруватих середовищах // Четверта всеукраїнська наукова конференція (19-21 квітня 2004 р., Дніпропетровськ). – Матеріали конференції. – С. 104.
6.
Ратушняк Т.В. Про одну крайову задачу магнітопружності для ферит-діелектричних періодичних структур на півобмеженому інтервалі // Х Міжнародна наук. конф. ім. акад. М. Кравчука (13-15 травня 2004 р., Київ). – Матеріали конференції. – С. 214.
7.
Шульга Н.А., Ратушняк Т.В. Формы колебательных движений поверхностных магнитоупругих волн лявовского типа в периодических феррит-диэлектрических средах // Прикл. механика. – 2004.-40, №8.-С.76-83.
8.
Шульга Н.А., Ратушняк Т.В. Формы объемных волн сдвига в периодически - неоднородных средах // Прикл. механика. – 2005. – 41, № 8. – С. 51-57.
9.
Шульга Н.А., Ратушняк Т.В. Формы объемных магнитоупругих волн сдвига на границах зон пропускания в периодически-неоднородной магнитострикционной среде // Прикл. механика. – 2006. – 42, № 3. – С.61-69.
АНОТАЦІЯ
Ратушняк Т.В. Поширення магнітопружних хвиль зсуву в регулярно-шаруватих магнітострикційних середовищах. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла. – Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, Київ, 2006.
В дисертаційній роботі в рамках лінеаризованої теорії феритів з врахуванням феромагнітного резонансу на основі гамільтонового формалізму розвинуто чисельний спосіб дослідження магнітопружних хвиль зсуву і магнітостатичних (спінових) хвиль в періодично - неоднорідних середовищах. Для плоских неоднорідних по координаті періодичності магнітопружних хвиль встановлено і проаналізовано структуру розв’язку на основі теорем Флоке і Ляпунова-Пуанкаре. Розроблено чисельну методику побудови матрицантів, матриць монодромії і їх власних значень і власних векторів. Для регулярно-шаруватих структур матрицанти і матриці монодромії визначено в аналітичній формі. Для об’ємних магнітопружних хвиль зсуву встановлено умови пропускання хвиль. Виконано аналіз дисперсійних співвідношень для об’ємних магнітостатичних і магнітопружних хвиль зсуву для двокомпонентних з різними фізико-механічними властивостями структур. Встановлено, що зони пропускання об’ємних магнітостатичних хвиль, які поширюються в двокомпонентній структурі, розширюються при співмірності товщин шарів: в такому разі розширюється також діапазон взаємодії пружних і магнітостатичних хвиль. Показано, що зони пропускання магнітопружних хвиль мають квазіпружні і квазімагнітостатичні області, які відповідають зонам пропускання парціальних пружних і магнітостатичних хвиль. Вперше побудовано форми хвиль (пружних, магнітостатичних, магнітопружних) довільної частоти в зонах пропускання. Встановлено, що форми магнітопружних об’ємних хвиль зсуву суттєво залежать від частоти і відповідності зони пропускання квазіпружним або квазімагнітостатичним ділянкам. Одержано і проаналізовано дисперсійні залежності для поверхневих магнітопружних хвиль зсуву і магнітостатичних хвиль; для двокомпонентних структур показана їх суттєва залежність від порядку чергування матеріалів в структурі.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ПОШИРЕННЯ МАГНІТОПРУЖНИХ ХВИЛЬ ЗСУВУ В РЕГУЛЯРНО-ШАРУВАТИХ МАГНІТОСТРИКЦІЙНИХ СЕРЕДОВИЩАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок