Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розвиток наукових основ отримання вапняно-кремнеземистих будівельних композитів НЕАВТОКЛАВНОГО твердіння

Розвиток наукових основ отримання вапняно-кремнеземистих будівельних композитів НЕАВТОКЛАВНОГО твердіння

Назва:
Розвиток наукових основ отримання вапняно-кремнеземистих будівельних композитів НЕАВТОКЛАВНОГО твердіння
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
35,69 KB
Завантажень:
18
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ШИНКЕВИЧ олена святославІвна
УДК 666.965(063):519.2
Розвиток наукових основ отримання
вапняно-кремнеземистих будівельних композитів НЕАВТОКЛАВНОГО твердіння
05.23.05. – Будівельні матеріали і вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Одеса – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури (ОДАБА) Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант – Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Вознесенський Віталій Анатолійович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Міністерство освіти та науки України, завідувач кафедри "Процеси та апарати в технології будівельних матеріалів"
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Пушкарьова Катерина Константинівна, Київський національний університет будівництва та архітектури, Міністерство освіти та науки України, завідувач кафедри "Будівельні матеріали"
– доктор технічних наук, доцент
Плугін Андрій Аркадійович, Українська державна академія залізничного транспорту, Міністерство транспорту та зв’язку України, завідувач кафедри "Будівельні матеріали, конструкції та споруди"
– доктор технічних наук, професор кафедри
Щербак Святослав Андрійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Міністерство освіти та науки України, завідувач відділу докторантури, аспірантури та магістратури
Захист відбудеться " 25 " березня 2008 р. об 1100 годині на засіданні Спеціалізованої Вченої Ради Д 41.085.01 Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4
Автореферат розіслано " 20 " лютого 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 41.085.01,
к.т.н., доцент Карпюк В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. На сучасному етапі розвитку будівельної галузі актуальними є питання одержання широкої номенклатури високоякісних матеріалів і виробів, а також розробка й впровадження конкурентоспроможних ресурсозберігаючих технологій їхнього виготовлення. Актуальним залишається питання раціонального використання природних ресурсів і більш дешевих місцевих сировинних матеріалів.
При масовому будівництві опалювальних об'єктів рішення завдань ресурсозбереження пов'язане з випуском і розширенням номенклатури стінових виробів. Одержання високоякісних виробів, інтенсифікація виробничих процесів і раціональне використання сировинних матеріалів можливо на базі ефективних технологічних прийомів, спрямованих на реалізацію резервів будови мінеральних речовин з урахуванням керованого структуроутворення, що забезпечує необхідні експлуатаційні властивості будівельних матеріалів.
Розробка матеріалів із застосуванням математичних моделей і обчислювальних експериментів, проведених на базі комп'ютерних технологій підвищує вірогідність результатів при рішенні багатокритеріальних завдань будівельного матеріалознавства, що сприяє підвищенню якості й довговічності виробів. Комплексне рішення питань енерго- і ресурсозбереження, а також підвищення якості продукції на основі керованого структуроутворення робить виробництво стінових виробів на вапняно-кремнеземистій в'яжучій речовині за неавтоклавною технологією конкурентоспроможним в умовах сучасних економічних відносин.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Робота виконана на кафедрі "Будівельні матеріали" ОДАБА: за програмами МОН України, за держбюджетною тематикою №0105U000866 пріоритетний напрямок "Новітні технології та ресурсозберігаючі технології в енергетиці та агропромисловому комплексі" (2004-2007р.г. код 2201040) "Силікатні матеріали безавтоклавного твердіння з покращеними властивостями на основі ресурсо- і енергозберігаючих технологій". Автор є науковим керівником робіт; у рамках "Регіональної програми науково-технічного й інноваційного розвитку Одеської області" на 2004-2007р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: Розвиток наукових основ отримання вапняно-кремнеземистих будівельних композитів НЕАВТОКЛАВНОГО твердіння

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок