Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ КАДРОВОЇ ПОТРЕБИ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В УКРАЇНІ

НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ КАДРОВОЇ ПОТРЕБИ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В УКРАЇНІ

Назва:
НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ КАДРОВОЇ ПОТРЕБИ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,69 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ГОРБЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 796.077.4
НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ КАДРОВОЇ ПОТРЕБИ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
В УКРАЇНІ
24.00.02 - Фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Львів – 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Харківській державній академії фізичної культури Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
Приходько Іван Іванович,
Харківська державна академія фізичної культури,
завідувач кафедри організації масової фізкультурно-оздоровчої роботи.
Офіційні опоненти: доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор
Круцевич Тетяна Юріївна,
Національний університет фізичного виховання та
спорту України,
проректор з науково-дослідної роботи;
кандидат педагогічних наук, доцент
Дутчак Мирослав Васильович,
заступник Голови Державного комітету України з
питань фізичної культури і спорту.
Провідна установа: Дніпропетровський державний інститут фізичної
культури, кафедра теорії фізичного виховання,
організації і управління фізкультурним рухом,
Державний комітет України з питань фізичної культури
і спорту, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 22 березня 2002 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 Львівського державного інституту фізичної культури за адресою: 79000, м.Львів, вул.Костюшка, 11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м.Львів, вул.Костюшка, 11).
Автореферат розісланий 17 лютого 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради О.М. Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Сучасний період суспільного життя України характеризується принципово новою ситуацією, що склалася в різних сферах, у тому числі й у такій важливій та динамічній, як фізична культура і спорт.
В умовах переходу України на нові соціально-економічні відносини в суспільстві назріла необхідність здійснення заходів щодо удосконалення системи управління фізичною культурою і спортом. Рівень розвитку фізичної культури і спорту залежить від успішної роботи фахівців, тому одним з основних напрямків діяльності фізкультурних організацій є робота з кадрами.
Проблеми удосконалення управління фізичною культурою і спортом з питань визначення потреби, підготовки, попиту, підвищення кваліфікації кадрів розглядаються у працях М.М. Баки, М.В. Дутчака, О.М. Жданової, Т.Ю. Круцевич, Т.М Курчаби, Ю.П. Мічуди, В.І. Мудрика, М.О. Олійника, І.І. Приходька, В.Г. Савченка та інших, які вважають, що управління у даній сфері потребує наукових обґрунтувань механізмів забезпечення реалізації основних та спеціальних функцій.
Актуальність розробки механізму визначення потреби у фахівцях сфери фізичної культури і спорту відзначається основними державними документами: Законом України "Про фізичну культуру і спорт", у якому визначені основні напрямки впровадження фізичної культури і спорту; концепцією підготовки фахівців фізичної культури в Україні; підтверджується положеннями Цільової комплексної програми "Фізичне виховання - здоров'я нації" на 1999-2005 р. Таким чином, кадрове забезпечення є пріоритетним напрямом подальшого розвитку сфери фізичної культури і спорту.
Аналіз стану розвитку фізичної культури і спорту свідчить про щорічне зниження рівня організації фізкультурно-оздоровчої роботи у сільській місцевості, за місцем проживання. У деяких регіонах зменшилась кількість спортивних шкіл, фізкультурних осередків за місцем проживання та у виробничій сфері. Найбільшою мірою ці проблеми стосуються обласної, міської і районної ланок, які визначають розвиток фізичної культури і спорту.
Науковий аналіз забезпеченості кадрами та розробка на його основі методики і цільової програми потреби у фахівцях фізичної культури з урахуванням прогресивних тенденцій розвитку сфери буде сприяти ефективності діяльності щодо забезпечення кадрами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ КАДРОВОЇ ПОТРЕБИ СФЕРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок