Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ОДНОРІДНОГО ЛЬНЯНОГО ВОЛОКНА

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ОДНОРІДНОГО ЛЬНЯНОГО ВОЛОКНА

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ОДНОРІДНОГО ЛЬНЯНОГО ВОЛОКНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,05 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
НЕСТЕРЕНКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
УДК 677.11.021
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ОДНОРІДНОГО
ЛЬНЯНОГО ВОЛОКНА
05.18.03 – первинна обробка та зберігання продуктів рослинництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ХЕРСОН – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Чурсіна Людмила Андріївна,
Херсонський національний технічний університет,
завідувач кафедри переробки, стандартизації і сертифікації сировини.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Михайлик Віктор Дмитрович, Херсонський національний технічний університет, завідувач кафедри екології і безпеки життєдіяльності;
кандидат технічних наук Мохер Юрій Володимирович, Інститут луб’яних культур Української академії аграрних наук, завідувач відділу стандартизації і сертифікації сировини.
Провідна установа:
Інститут сільського господарства Полісся Української академії аграрних наук, відділ льону, м. Житомир.
Захист відбудеться „_23__” ___березня___ 2006 року о 13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 при Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон – 8, Бериславське шосе, 24, корпус 1, ауд. 223.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон – 8, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий „_18_”___лютого__ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Сумська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах переходу до ринкової економіки одним із основних завдань первинної переробки льняної сировини є підвищення якості волокна та створення безвідходної технології використання льону в текстильній промисловості.
Узагальнюючи дослідження видатних вчених в галузі розробки ресурсозберігаючих технологій використання низькосортного короткого льняного волокна, можна зауважити, що існуючі технології не є універсальними.
На підприємствах бавовняної галузі внаслідок відсутності сировини, важкого фінансового стану і розладу старих економічних зв’язків випуск продукції здійснюється за рахунок економії сировини або часткової заміни її низькосортним коротким льняним волокном.
Використання на бавовняних комбінатах відходів первинної переробки льону дозволяє створити дільниці з підготовки короткого льняного волокна до процесів прядіння та ткацтва. Завдяки цьому розширюється і оновлюється асортимент випущеної продукції на основі натуральних і хімічних волокон.
Питання виробництва льняного волокна з однорідними фізико-механічними властивостями для подальшого прядіння в сумішах з натуральними і хімічними волокнами залишається актуальним. Воно потребує досконального вивчення залежності фізико-механічних показників модифікованого волокна від якості вихідної сировини та процесів очищення, розпушення і чесання, що відбуваються під час модифікації. Саме вирішенню цих актуальних питань і присвячені наші дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною програми досліджень кафедр переробки, стандартизації і сертифікації сировини та інформаційних і комп’ютерних технологій Херсонського національного технічного університету за темою „Розробка ресурсозберігаючих технологій первинної переробки льону і конопель для створення екологічно чистих товарів народного вжитку”, номер державної реєстрації 0199U001299, затверджений рішенням експертної ради Міністерства освіти і науки України, протокол №2 від 04.11.98 р.
Автор брала участь у розробці удосконаленої технології модифікації низькосортного короткого льняного волокна механічним способом і технології змішування його при одержанні дво- і трикомпонентної пряжі.
Мета і задачі дослідження. Метою досліджень є одержання льняного волокна з однорідними фізико-механічними властивостями, призначеного для використання його в бавовнопрядінні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ОДНОРІДНОГО ЛЬНЯНОГО ВОЛОКНА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок