Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> розробка технологічного процесу виділення лубу конопель

розробка технологічного процесу виділення лубу конопель

Назва:
розробка технологічного процесу виділення лубу конопель
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,52 KB
Завантажень:
187
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Херсонський національний технічний університет
Коропченко Сергій Петрович
УДК 677.021.11
розробка технологічного процесу виділення лубу конопель
05.18.01 – зберігання і технологія переробки зерна, виготовлення зернових і хлібопекарських виробів та комбікормів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті луб’яних культур Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: |
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Гілязетдінов Рубіль Нуртдінович, Інститут луб’яних культур УААН, завідуючий відділом механізації збирання та технології переробки.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Дідух Володимир Федорович, Луцький державний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, професор кафедри сільськогосподарського машинобудування;
кандидат сільськогосподарських наук, доцент Коб'яков Сергій Михайлович, Херсонський національний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, доцент кафедри переробки, стандартизації і сертифікації сировини.
Захист відбудеться “05” березня 2008 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 у Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий “23” січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
О.П. Сумська
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Кінець ХХ — початок ХХІ сторіччя у світі характеризується збільшенням попиту на вироби з натуральних волокон, зокрема з лубу та волокна конопель. Це пов’язано з їх специфічними властивостями, які у певному асортименті виробів не можуть бути замінені іншими видами сировини. З іншого боку, для виготовлення деяких товарів сучасного виробництва, наприклад, одягу, будівельних матеріалів, різноманітних утеплювачів та наповнювачів, сировиною може слугувати конопляний луб, а не волокно. Це значно знижує собівартість кінцевого продукту.
На даному етапі розвитку науки і техніки луб зі стебел конопель виділяють із використанням технологій первинної переробки, які повною мірою не задовольняють вимоги виробництва і потребують подальшого удосконалення, що пов'язано зі значними труднощами, обумовленими структурою та властивостями самої сировини, багатоетапністю й різноманітністю технологій переробки конопель.
Більшість існуючих технологій виділення лубу, розроблених у попередні роки, потребує удосконалення, а у виробництві немає чітких рекомендацій щодо вибору механічних дій для виділення лубу та режимів роботи технологічного обладнання.
Таким чином, розробка технологічного процесу та обладнання для виділення лубу конопель, оптимізації робочих параметрів і параметрів переробки, які сприяють отриманню продукту із заданими властивостями, є актуальним завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт Інституту луб’яних культур на 1998-2000 рр. “Розробити технологію збирання і переробки конопель, яка забезпечить скорочення енергетичних і матеріальних витрат на виробництво насіння і волокнистої продукції” (номер держреєстрації 0198U002930) та науково-технічної програми “Луб’яні культури” на 2000-2005 рр. “Розробити ресурсозберігаючу технологію збирання і переробки насіннєвих конопель, засновану на комплексній механізації виробничих процесів” (номер держреєстрації 0101U008072).
Особистий внесок автора полягає у вивченні та розробці технології виділення лубу конопель, виборі технологічної схеми та вузлів стенду, обґрунтуванні робочих органів та технологічних режимів, розробці регресійної моделі процесу виділення лубу конопель та вихідних вимог на проектування дослідного зразка агрегату.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: розробка технологічного процесу виділення лубу конопель

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок