Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розвиток СиСтеми Соціального захисту населення Регіону

Розвиток СиСтеми Соціального захисту населення Регіону

Назва:
Розвиток СиСтеми Соціального захисту населення Регіону
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Одеський державний економічний університет
Антоненко Оксана Ігорівна
УДК 364(477.54)
Розвиток СиСтеми Соціального захисту
населення Регіону
Спеціальність 08.09.01 – демографія, економіка праці, соціальна
економіка і політика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Одеса – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Харківського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Коюда Віра Олексіївна,
Харківський національний економічний
університет Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри менеджменту, м. Харків
Офіційні опоненти: доктор економічних наук,
старший науковий співробітник
Макарова Олена Володимирівна,
Інститут демографії та соціальних
досліджень НАН України,
завідувач відділу соціальної політики, м. Київ
кандидат економічних наук,
Анненкова Олена Вікторівна,
Науково-дослідний центр індустріальних проблем
розвитку НАН України, старший науковий
співробітник відділу проблем розвитку
регіональної економіки, м. Харків
Провідна установа: Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра управління персоналом і економіки праці,
м. Донецьк
Захист відбудеться “10” січня 2007 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.055.02 Одеського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
Автореферат розісланий “7” грудня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.Г. Баранова


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Трансформаційні прояви сучасних економічних перетворень актуалізували соціальні проблеми: значну диференціацію населення, дефіцит державного бюджету, безробіття, інфляцію, бідність тощо. Ці явища спровокували падіння рівня життя більшості громадян у всіх регіонах України та, відповідно, обумовили зростання чисельності соціально незахищеного населення. Необхідною умовою розв’язання цих проблем є здійснення такої соціальної політики держави у сфері соціального захисту, яка б сприяла підвищенню рівня життя населення та не стримувала економічне зростання. Тому пріоритетного значення набуває формування та розвиток національної системи соціального захисту населення. Реформування існуючої системи соціального захисту повинне відбуватися не тільки на загальнодержавному, а й на регіональному рівнях. Для вирішення таких масштабних завдань не обійтися без активізації роботи комерційного та недержавного некомерційного секторів у сфері соціального захисту.
Питання соціального захисту населення, соціальної політики, соціального ризику були і все ще залишаються об’єктом та предметом наукових досліджень. Різні аспекти з питань соціальної політики досліджували такі вчені, як Н.Абакумова, О.Анненкова, О.Балакірєва, М.Волгін, Г.Задорожний, А.Колот, Е.Лібанова, О.Палій, Н.Рімашевська, В.Скуратівський, Г.Слезінгер, Є.Холостова та ін. Теоретичні й практичні дослідження економічних проблем системи соціального захисту населення та соціального ризику висвітлювалися в роботах вітчизняних і зарубіжних учених: В.Бідак, Н.Борецької, Т.Ганслі, І.Гнибіденко, Е.Гонтмахера, Л.Клівіденко, Ю.Кулікова, В.Лепи, О.Макарової, О.Непомнящого, О.Новікової, В.Новікова, В.Онікієнко, Т.Сааті, Ю.Шклярського тощо.
Незважаючи на суттєві досягнення науки та практики в цій галузі, низка питань є нерозкритою. В наукових працях з питань соціальної політики й соціального захисту населення відсутня єдність поглядів щодо теоретичних і методичних основ системи соціального захисту населення, зокрема визначення поняття “соціальний захист населення” та його елементів (об’єктів, суб’єктів, форм і видів його здійснення й т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Розвиток СиСтеми Соціального захисту населення Регіону

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок