Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДСИЛЕННЯ СТИСНУТОЇ ЗОНИ, ЯК ЗАСІБ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

ПІДСИЛЕННЯ СТИСНУТОЇ ЗОНИ, ЯК ЗАСІБ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Назва:
ПІДСИЛЕННЯ СТИСНУТОЇ ЗОНИ, ЯК ЗАСІБ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,41 KB
Завантажень:
276
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ЗАДОРОЖНІКОВА ІРИНА ВІКТОРІВНА
УДК 624.012.:69.059
ПІДСИЛЕННЯ СТИСНУТОЇ ЗОНИ, ЯК ЗАСІБ ВІДНОВЛЕННЯ
ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті (ЛДТУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор БАРАШИКОВ Арнольд Якович, завідувач кафедри залізобетонних конструкцій Київського національного університету будівництва та архітектури (м. Київ)
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор ДЕМЧИНА Богдан Григорович, Національний університет „Львівська політехніка” Міністерство освіти і науки України, завідувач кафедри залізобетонних конструкцій та мостів (м. Львів);
- кандидат технічних наук, доцент БАРАБАШ Василь Михайлович, Львівський державний аграрний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри будівельних конструкцій (м. Дубляни).
Провідна установа – Національний університет водного господарства та природокористування, кафедра інженерних конструкцій Міністерство освіти і науки України (м. Рівне).
Захист дисертації відбудеться 9 червня 2006 р., о 15 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.17 при Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79646, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, головний корпус, кімн. 226.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79646, Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий 6 травня 2006 р.
-
Вчений секретар cпеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент П.Ф.Холод
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогоднішній день, незважаючи на велику кількість досліджень, присвячених підсиленню конструкцій пропозицій щодо урахування специфічних властивостей ефективних матеріалів не вистачає. Використання сучасних високоміцних матеріалів для підсилення вимагає відповідних способів розрахунку, які могли б відображати реальний напружено-деформований стан підсилених конструкцій. До сьогодні практично не існує відповідного узагальнення оцінювання міцності, тріщиностійкості та деформативності підсилених конструкцій при різних властивостях підсилюючого матеріалу,особливо, при підсиленні елементів у стиснутій зоні. Окремі рішення знайдені лише для згинальних залізобетонних елементів, підсилених у розтягнутій зоні.
Недостатньо вивчені закономірності спільної роботи у стиснутій зоні шарів підсилення з основною підсилюваною конструкцією. Практично немає пропозицій щодо врахування початкових дефектів (тріщин, розшарувань, виколів тощо) у підсилюваній конструкції перед відновленням або підвищенням її несучої здатності.
В остані роки відбувається перегляд чинних нормативних документів та розробляються нові Державні будівельні норми України з проектування залізобетонних конструкцій. В них запроваджено більш прогресивний та обгрунтований метод розрахунку за деформаційною моделлю. Впровадження цього методу вимагає великої роботи з апробації його для різних конструкцій. Якщо для розрахунку непідсилених конструкцій реалізація деформаційного методу має достатнє обгрунтування, то розробка розрахункових положень для підсилених залізобетонних елементів на сьогодняшній день недостатня і потребує широких експериментально-теоретичних досліджень.
Викладене вище, дає змогу віднести пропоновану роботу до актуальних, яка має теоретичне і практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках досліджень кафедри промислового та цивільного будівництва Луцького державного технічного університету та держбюджетної теми № 49 – ДБ “Ефективні способи підсилення залізобетонних конструкцій будівель і споруд” Міносвіти і науки України.
Мета і задачі дослідження. Основною метою пропонованої роботи є визначення найбільш ефективного методу підсилення стиснутої зони згинальних елементів, на основі порівняння різних підсилюючих матеріалів, як нових (сталефібробетон, полімербетон), так і традиційними (звичайний важкий дрібнозернистий бетон).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДСИЛЕННЯ СТИСНУТОЇ ЗОНИ, ЯК ЗАСІБ ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок