Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ ВІБРОПРИВОД НОВОГО ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПЕРЕРОБНИХ ВИРОБНИЦТВ

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ ВІБРОПРИВОД НОВОГО ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПЕРЕРОБНИХ ВИРОБНИЦТВ

Назва:
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ ВІБРОПРИВОД НОВОГО ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПЕРЕРОБНИХ ВИРОБНИЦТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,61 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Вінницький державний технічний університет
Берник Максим Павлович
УДК 62-868
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ ВІБРОПРИВОД НОВОГО ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПЕРЕРОБНИХ ВИРОБНИЦТВ
Спеціальність 05.02.03 - системи приводів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Вінниця – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Іскович-Лотоцький Ростислав Дмитрович, Вінницький державний технічний університет, завідувач кафедри металорізальних верстатів та обладнання автоматизованого виробництва.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Сердюк Леонід Іванович, Полтавський державний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, завідувач кафедри теоретичної механіки;
кандидат технічних наук Гунько Ірина Василівна, Вінницький державний аграрний університет, доцент кафедри експлуатації машинно-тракторного парку та ремонту машин.
Провідна установа: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра конструювання верстатів та машин, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “_11_” __07__ 2001 р. о _14_-й годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.03
у Вінницькому державному технічному університеті за адресою:
21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ВДТУ
за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “_08_” ___06___ 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дерібо О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Технологічні процеси багатьох переробних виробництв включають операцію змішування, мета якої – рівномірне розподілення компонентів суміші в заданому об'ємі. Для забезпечення однорідного розподілу компонентів необхідно створити в цьому об'ємі зсуваючі деформації, що викликаються обертанням лопатей, шнеків або інших робочих органів змішувачів. Для інтенсифікації операції змішування використовують накладання вібраційного поля на компоненти, що змішуються, це дозволяє більш ефективно управляти структурними та фізико-механічними властивостями оброблюваної суміші, досягти найбільшої однорідності зі значно меншими енерговитратами за рахунок зниження опору зсуваючих деформацій. Принципові переваги вібраційного впливу, як основного фактору інтенсифікації процесу змішування, дозволили ефективно вирішити ряд технологічних задач у переробних виробництвах машинобудівної, фармацевтичної, харчової та інших галузях промисловості, серед яких можна виділити такі операції, як приготування шихти на заводах порошкової металургії, гірничо-збагачувальних комбінатах, отримання кормових або інших високопоживних сумішей у сільськогосподарському виробництві та харчовій промисловості, для приг отування фарб, хімічно активних речовин та ряду сумішей типу змащувально охолоджувальних рідин, олив, мастил, присадок та інших.
Вібраційне змішування є одним з найбільш перспективних і високо-ефективних засобів, що використовують також при змішуванні компонентів з високою вологістю та спроможністю до налипання, для скорочення тривалості усього технологічного циклу обробки, сприяє вдосконаленню даної і ряду насту-пних операцій, наприклад формуванню, сушці і випічці. Але витрати енергії в існуючих схемах вібраційних змішувачів нераціонально великі, тому актуальною проблемою є розробка енергозберігаючого вібропривода для нового змішувача.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота проводилась згідно з Координаційним планом держбюджетних робіт Міністерства освіти і науки України “Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні” за темою №19Д-184 “Розробка теорії розрахунку та проектування процесів та обладнання сучасних вібротехнологій” протягом 1996-2000 р.
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є розробка енергозберігаючого вібропривода нового вібраційного змішувача для переробних виробництв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ ВІБРОПРИВОД НОВОГО ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ПЕРЕРОБНИХ ВИРОБНИЦТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок