Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: РОЗРОБКА СКЛАДУ І НАУКОВО ОБГРУНТОВАНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОПОЛІІОННИХ ТА КОЛОЇДНИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ЗАСТОСУВАННЯ

РОЗРОБКА СКЛАДУ І НАУКОВО ОБГРУНТОВАНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОПОЛІІОННИХ ТА КОЛОЇДНИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ЗАСТОСУВАННЯ / сторінка 2

Назва:
РОЗРОБКА СКЛАДУ І НАУКОВО ОБГРУНТОВАНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОПОЛІІОННИХ ТА КОЛОЇДНИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ЗАСТОСУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,81 KB
Завантажень:
386
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом наукових досліджень КМАПО ім. П.Л. Шупика на 1996-2001 р.р. (номер державної реєстрації №0196 UO 10165).
Мета і завдання дослідження. Метою дослідження є розробка складу і науково обгрунтованих методів стабілізації, технології та нормативно-технічної документації на енергополііонні і колоїдні розчини для парентерального використання в скляних пляшках.
Об'єктами дослідження є три прописи лікарських засобів у вигляді багатокомпонентних розчинів для парентерального застосування, які містять іони натрію, калію, кальцію, хлорид-іони та енергетичні субстрати (лактат натрію і глюкозу).
Предметом дослідження є склад і технологія лікарських засобів у вигляді плазмозамінних розчинів та розчину для перитонеального діалізу.
Для здійснення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:
·
провести аналіз асортименту енергополііонних і колоїдних розчинів фармацевтичного ринку України;
· встановити оптимальний склад і сертифіковані норми об'єктів дослідження в скляній тарі;
· вивчити кінетику розкладу досліджуваних розчинів;
· вивчити вплив технологічних чинників (температури, газової фази, рН середовища, антиоксидантів, режимів стерилізації) та умов зберігання на стабільність об'єктів дослідження;
· розробити науково обгрунтовану технологію і встановити терміни придатності досліджуваних розчинів промислового виробництва і аптечного виготовлення;
· підготувати проекти технологічної та аналітичної документації для досліджуваних розчинів у скляних пляшках та запровадити фрагменти дослідження в практику промислових підприємств і аптек, а також у навчальний процес ряду учбових закладів.
Для досягнення поставленої мети використовувалися наступні методи дослідження:
·
аналіз асортименту плазмозамінних розчинів на фармацевтичному ринку України;
· технологічні: температурний, газового захисту, прискореного та природного старіння, стабілізуючий;
· кінетичний;
· встановлення технологічних, фізико-хімічних і хімічних властивостей об'єктів дослідження;
· біологічні методи дослідження безпеки лікарських засобів та методи контролю технологічного процесу і статистичної обробки результатів.
Наукова новизна одержаних результатів. Вперше науково обгрунтовано
склад, методи стабілізації, технологія виготовлення та контроль технологічного процесу розчину для перитонеального діалізу, енергополііонного розчину для інфузій, комбінованого енергополііонного колоїдного розчину в скляних пляшках. Проведені технологічні дослідження зміни їх фізико-хімічних параметрів і встановлені закономірності цих змін. Вивчено вплив технологічних чинників (температури, реакції середовища, газової фази) на параметри досліджуваних розчинів, обгрунтовано вибір та кількість антиоксидантів, режими стерилізації. Розроблені науково обгрунтовані технологічні схеми промислового виробництва і аптечного виготовлення та встановлені терміни придатності об'єктів дослідження промислового виробництва.
Практичне значення одержаних результатів. Відпрацьовано технологію промислового і аптечного виготовлення, методики контролю технологічного процесу та встановлено терміни придатності розчину для перитонеального діалізу, енергополііонного розчину для інфузій, комбінованого енергополііонного колоїдного розчину для інфузій.
Розроблено проекти аналітичної нормативної документації і технологічних регламентів на досліджувані лікарські засоби.
Фрагменти дисертаційної роботи впроваджені у промислове виробництво (акти впровадження ДП “Львівдіалік”, м. Львів від 3.04.2001, “Грамед”, м. Дрогобич від 23.04.2001), в ряді лікарняних та міжлікарняних аптек (акти впровадження ДКП “Лікарняна аптека №297” м. Львова від 16.06.2001, ДКП “Міжлікарняна аптека №270” м. Львова від 10.06.2001, ДКП “Лікарняна аптека №341” м. Львова від 18.10.2001, ДКП “Міжлікарняна аптека №266” м. Львова від 8.02.2002) та в обласній контрольно-аналітичній лабораторії лікарських засобів у Львівській області (акти впровадження від 7.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: РОЗРОБКА СКЛАДУ І НАУКОВО ОБГРУНТОВАНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОПОЛІІОННИХ ТА КОЛОЇДНИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ ПАРЕНТЕРАЛЬНОГО ЗАСТОСУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок